Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Acid Music Studio 7.0

Kategoria: Edycja Audio
Producent: Sony Creative Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 69.2 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1673

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Acid Music Studio 7.0

ACID Music Studio to program, który pomoże ci rozwinąć się jako w pełni profesjonalny twórca muzyki.

Program ten jest doskonałym narzędziem do tworzenia i edytowania materiałów audio. ACID Music Studio to pozwala również na profesjonalne miksowanie przygotowanego materiału, pracę z pętlami (loops), edycję wielościeżkową oraz dodawanie efektów, nagrywanie utworzonej właśnie muzyki na płyty CD czy przygotowywane podcastów i przenoszenie ich do odtwarzacza mp3. Jak zapewniają twórcy oprogramowania ACID Music Studio doskonale sprawdza się zarówno w domu jak i w małym studio czy niewielkiej rozgłośni radiowej.


Podobne Edycja Audio

 • MediaCoder

  MediaCoder to aplikacja dla każdego użytkownika, który potrzebuje narzędzia do transkodowania formatów audiowideo. Co można dzięki niej osiągnąć?

 • AVS Audio Converter

  AVS Audio Converter to program do zmiany formatów zapisu plików.

 • Ableton Live

  Bardzo zaawansowany i przyjazny w obsłudze program przeznaczony do tworzenia, wykonywania i produkowania utworów muzycznych.

 • AV Voice Changer Software Diamond

  AV Voice Changer Software Diamond to dość oryginalna aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwala użytkownikom na przekształcanie nagrywanego w czasie rzeczywistym głosu w dowolny sposób.

 • Acid Music Studio

  ACID Music Studio 8.0 to wspaniały program do obróbki dźwięku


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Acid Music Studio 7.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie