Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Acid Music Studio 8.0

Kategoria: Edycja Audio
Producent: Sony Creative Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.06.2010
Rozmiar: 139 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 635

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Acid Music Studio 8.0

Przeznaczony pod XP, Vistę i Windows 7 ACID Music Studio 8.0 to narzędzie, które zainteresuje każdego, kto tylko zajmuje się obróbką dźwięku. Mamy tu zarówno narzędzie do komponowania muzyki, jak tez i możliwości remiksowania, obróbki dźwięku, dodawania efektów i tym  podobnych rzeczy. Niestety, nie ma wersji ACID Music Studio 8.0 za darmo. Na naszej stronie znajduje się jednak wersja trial, dzięki której możesz przetestować możliwości programu.

Wykonaj więc download ACID Music Studio 8.0 i zobacz, co potrafi to potężne narzędzie. Przetestuj obsługę sterowników ASIO, foldery medialne, możliwość podłączenia prawdziwych klawiszy oraz narzędzia do miksowania . Pełna wersja ACID Music Studio 8.0 daje nieco większe możliwości, ale kosztuje około 50 Euro. Czy warto wydać na nią pieniądze? Pobierz ACID Music Studio 8.0 w wersji trial i zobacz samemu.

Trzeba dodać, że baza programu zawiera ok. 3000 sampli, które możesz wykorzystywać w procesie twórczym. Dzięki dostępnej za free wersji ACID Music Studio 8.0 będziesz mógł  przekonać się, jak łatwo i przyjemnie tworzyć muzykę. Niestety, nie ma wersji ACID Music Studio 8.0 po polsku. Jeśli jednak zdecydujesz się nabyć pełną wersję, zobacz, czy nie istnieje gdzieś w sieci dostępne za darmo spolszczenie ACID Music Studio 8.0. Nim jednak nabędziesz wersję full ACID Music Studio 8.0, wypróbuj ją w testowej. Z pewnością nie pożałujesz.

Oczywiście download wykonasz bez konieczności uiszczania jakichkolwiek opłat. To tym bardziej zachęca do wypróbowania narzędzia. Nie daj się więc długo namawiać, tylko wypróbuj ACID Music Studio 8.0.

Podobne Edycja Audio

 • AVS Audio Converter

  AVS Audio Converter to program do zmiany formatów zapisu plików.

 • AV Voice Changer Software Diamond

  AV Voice Changer Software Diamond to dość oryginalna aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwala użytkownikom na przekształcanie nagrywanego w czasie rzeczywistym głosu w dowolny sposób.

 • AVS Audio Editor

  AVS Audio Editor to program oferujący użytkownikowi niezwykle duże możliwości w kwestii obróbki oraz tworzenia muzyki.

 • MediaCoder

  MediaCoder to aplikacja dla każdego użytkownika, który potrzebuje narzędzia do transkodowania formatów audiowideo. Co można dzięki niej osiągnąć?

 • Ableton Live

  Bardzo zaawansowany i przyjazny w obsłudze program przeznaczony do tworzenia, wykonywania i produkowania utworów muzycznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Acid Music Studio 8.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie