Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ableton Live 9.2.3

Kategoria: Edycja Audio
Producent: Ableton
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.10.2015
Rozmiar: 705 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 20

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ableton Live 9.2.3

Ableton Live to świetne narzędzie zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących użytkowników, dzięki któremu stworzymy, wyprodukujemy oraz wykonamy utwory muzyczne w wielu różnych gatunkach. Mimo bardzo imponującej ilości funkcji i złożonych opcji, program jest dość prosty w obsłudze za sprawą intuicyjnego interfejsu użytkownika. 

Mimo dość zaawansowanego przeznaczenia oraz złożonych możliwości, program Ableton Live skierowany jest również do mniej doświadczonych użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem oraz edycją utworów muzycznych. Program pracuje w czasie rzeczywistym i na bieżąco synchronizuje wszystkie wprowadzone przez użytkownika zmiany w poszczególnych plikach. Dzięki temu możemy edytować i modyfikować wybrane utwory w dowolnej chwili bez większych ograniczeń. 

Do obsługi programu możemy wykorzystać tradycyjny zestaw złożony z klawiatury i myszki, jak również ze specjalnego kontrolera. W programie Ableton Live uzyskujemy dostęp do wielu instrumentów muzycznych, próbek dźwięków i innych narzędzie do tworzenia muzyki w praktycznie każdym gatunku. Nie zabrakło również rozmaitych efektów i filtrów do przetwarzania, modyfikowania i ulepszania dźwięków. W skład całego pakietu Ableton Live wchodzi program główny, jak również 9 instrumentów do wypróbowania, 41 efektów do przetwarzania audio i MIDI, a także moduł Max for Live oferujący dostęp do wielu instrumentów, efektów i opcji personalizacji stworzonych przez społeczność Live. 

Warto również wspomnieć, że posiadacze poprzednich edycji programu Ableton Live mogą bez obaw zainstalować najnowszą wersję testową - poprzednio stworzona biblioteka utworów i dźwięków nie zostanie zmodyfikowana, skasowana lub nadpisana. Należy jednak pamiętać, że program wymaga teoretycznie mocnego sprzętu do działania, aby buforowanie dźwięków było dostatecznie szybkie i bezproblemowe. Producent zaleca sprzęt z procesorem Intel Mac z Mac OS X 10.7 lub lepszym bądź PC z Windows 7 lub Windows 8, w którym pracuje wielordzeniowy procesor, minimum 2 GB pamięci RAM. Oprócz tego przyda się ekran o minimalnej rozdzielczości 1024 na 768 pikseli oraz co najmniej 3 GB wolnego miejsca na dysku.

Korzystanie z wersji testowej wiąże się z kilkoma ograniczeniami. Po pierwsze niezbędny jest dostęp do internetu nie tylko przy instalacji, ale również przy każdorazowym uruchomieniu programu. Ponadto wersja testowa działa przez 30 dni od momentu instalacji. 

Podobne Edycja Audio

 • AVS Audio Converter

  AVS Audio Converter to program do zmiany formatów zapisu plików.

 • Acid Music Studio

  ACID Music Studio 8.0 to wspaniały program do obróbki dźwięku

 • AV Voice Changer Software Diamond

  AV Voice Changer Software Diamond to dość oryginalna aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwala użytkownikom na przekształcanie nagrywanego w czasie rzeczywistym głosu w dowolny sposób.

 • AVS Audio Editor

  AVS Audio Editor to program oferujący użytkownikowi niezwykle duże możliwości w kwestii obróbki oraz tworzenia muzyki.

 • MediaCoder

  MediaCoder to aplikacja dla każdego użytkownika, który potrzebuje narzędzia do transkodowania formatów audiowideo. Co można dzięki niej osiągnąć?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ableton Live 9.2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie