Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

x264 Video Codec r1659

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: VideoLAN Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 6.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11448

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis x264 Video Codec r1659

x264 Video Codec r1659 to najnowsza wersja bibliotek przeznaczonych do kodowania strumieni video H264/AVC. Za tworzenie tej biblioteki odpowiedzialnych jest cała masa ludzi na czele z Loren Merritt oraz Laurent Aimar. Kodek może być wykorzystywany do kodowania wideo, jednak do takiego użycia niezbędne jest wykorzystanie jakiegoś programu pośredniczącego, zapewniającego interfejs graficzny. Z najbardziej popularnych warto wymienić - MeGUI, AutoAC, a także x264CLI GUI.

Download x264 Video Codec to propozycja przede wszystkim dla zaawansowanych użytkowników, zajmujących się obróbką wideo. Oczywiście x264 Video Codec nie jest po polsku, co przy okazji kodeków jest rzeczą normalną. Ciężko sobie nawet wyobrazić po co komuś x264 Video Codec pl. x264 Video Codec jest za free udostępniany użytkownikom na licencji GNU, dzięki czemu każdy może przetestować możliwości tego kodeka na własnej skórze. Do najważniejszych cech tego kodeka należy przede wszystkim możliwość równoległego kodowania na wielu jednostkach CPU, dowolna kwantyzacja matryc, wielokrotne ramki referencyjne, a także adaptacyjna kwantyzacja. Więcej informacji o możliwościach kodeka można uzyskać na stronie twórców. Możliwe jest wykorzystanie x264 Video Codec pod Windows 7 oraz wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Nic nie stoi na przeszkodzie współpracy x264 Video Codec z aplikacjami na Linux.  

Pobierz x264 Video Codec, najnowszą wersję bibliotek przeznaczonych do kodowania strumieni video H264/AVC i sprawdź jakie możliwości niesie ze sobą ten kodek.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • Win8codecs

  Oto kolejna już, oficjalna paczka kodeków multimedialnych dla Windows 8.

 • K-Lite Codec Pack Standard

  K-Lite Codec Pack to zestaw najpopularniejszych kodeków audio/video, który pozwoli użytkownikowi bez problemu odtwarzać ulubione filmy i muzykę.

 • x264 Video Codec

  r2145 Video Codec to darmowy kodek przeznaczony do kodowania strumieni wideo H264/AVC – przyda się na każdym komputerze

 • K-Lite Codec Pack

  Ściągnij za darmo najbogatszy pakiet kodeków, oferujący Ci nieskończone możliwości!

 • Windows 7 Codec Pack

  Windows 7 Codec Pack to zbiór najpopularniejszych kodeków, które pozwolą uzytkownikom systemu Windows 7 odtwarzać pliki audio i wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: x264 Video Codec r1659Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie