Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

x264 Video Codec r2230

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: VideoLAN Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.10.2010
Data modyfikacji: 12.11.2012
Rozmiar: 9,8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3524

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis x264 Video Codec r2230

Jak powszechnie wiadomo, kodeki do filmów to niezbędne pliki do tego, aby można było oglądać wszelkiej maści nagrania wideo w jak najlepszej jakości. Można pobierać całe ich zestawy, a także pojedyncze, nad którymi cały czas pracują specjaliści, co pozwala osiągnąć jak najlepsze efekty. Doskonałym przykładem takiego kodeku jest x264 Video Codec, który można pobrać z tej właśnie strony – nie kosztuje to ani grosza. A co da użytkownikowi?

Koder ten obsługuje zaawansowane funkcje wyświetlania obrazu. Znajdziemy tu takie jak transformację 8x8 i 4x4, kodowanie bezstratne na wielu procesorach, wielokrotne klatki referencyjne, adaptacyjne kodowanie kontekstowe kodami o zmiennej długości i inne. Dodatkowo warto dodać, że kreację plików za pomocą x264 umożliwiają takie programy jak MediaCoder czy Avidemux – są one dostępne na stronach naszego portalu, można tam znaleźć także inne, całkowicie darmowe kodeki.

r2145 koduje strumienie wideo H264/AVC autorstwa takich osób jak Laurent Aimar, Loren Merritt, Eric Petit (OS X), Min Chen (vfw/asm), Justin Clay (vfw), Mĺns Rullgĺrd, Radek Czyz, Christian Heine (asm), Alex Izvorski i Alex Wright. Przyda się z pewnością na każdym komputerze. Jako że plik instalacyjny ma nieco ponad 5 MB wielkości, pobieranie go zajmuje kilka chwil. Polecamy każdemu, kto tylko dba o najlepszą jakość oglądanych materiałów wideo, czyli praktycznie każdemu użytkownikowi.

Kodek pozwala naustawianie konfiguracji, jednak polecamy takie operacje wyłącznie zaawansowanym użytkownikom, którzy znają się na rzeczy.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • AC3Filter

  Pobierz już dziś doskonałej jakości filtr DirectShow.

 • LAME MP3 encoder

  LAME MP3 encoder jest to darmowy i szybki encoder , który współpracuje z programami do tworzenia plików MP3.

 • K-Lite Codec Pack

  Ściągnij za darmo najbogatszy pakiet kodeków, oferujący Ci nieskończone możliwości!

 • K-Lite Codec Tweak Tool

  K-Lite Codec Tweak Tool to narzędzie służące do kontroli wpisów w rejestrze dotyczących zainstalowanych na komputerze kodeków oraz filtrów audio i video.

 • MPlayer

  Zestaw kodeków przydatnych podczas korzystania z programu MPlayer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: x264 Video Codec r2230Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie