Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Win8codecs 1.54

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Shark007
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.10.2012
Data modyfikacji: 16.04.2013
Rozmiar: 15,4 MB
System operacyjny: Windows 8
Liczba pobrań: 386

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Win8codecs 1.54

Win8codecs to pierwszy pakiet kodeków multimedialnych dla Windows 8. Dzięki tym kodekom każdy użytkownik Windows 8 będzie w stanie bezproblemowo uruchomić każdy plik multimedialny, czy to wideo, czy audio. Lista formatów, jakie obsługuje pakiet jest imponująca, oto najważniejsze z nich: VI, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, MKV, FLAC, AMR, FLV, OGG. Podczas instalacji, która przebiega sprawnie i bezproblemowo, można samodzielnie wybrać, jakie komponenty powinny zostać zainstalowane na komputerze, a jakie niekoniecznie. Pomimo posiadania pakietu startowego Windows 8 gorąco zachęcamy do zainstalowania pakietu w pełni. Nie powinny powstać żadne problemy z kompatybilnością, gdyż instalator został stworzony w taki sposób, by automatycznie usunąć wszelkie, starsze wersje kodeków, jakie znajdzie w systemie. Po raz kolejny twórcą kodeków jest Shark007, znany ze świetnego pakietu dla Windows 7. Tym razem jednak, paczka, jaką można pobrać całkowicie za darmo, nie została wzbogacona o dodatkowy odtwarzacz multimedialny. Należy więc korzystać z systemowego, bądź zainstalować osobno pożądany program. Dodatkowo, paczka nie zmieni powiązań najpopularniejszych plików z ich programami. Jeśli dany film czy piosenka mają zostać uruchomione w inny sposób niż domyślny, wszelkie zmiany należy wprowadzić manualnie.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • DirectX 11

  DirectX to zestaw funkcji niezbędnych do generowania grafiki na komputerze.

 • Windows 7 Codec Pack

  Windows 7 Codec Pack to zbiór najpopularniejszych kodeków, które pozwolą uzytkownikom systemu Windows 7 odtwarzać pliki audio i wideo.

 • K-Lite Mega Codec Pack

  K-lite Mega Codec Pack to najobszerniejsza wersja pakietu kodeków firmy KL Software. Umożliwia on odtwarzanie i kodowanie niemal wszystkich formatów multimedialnych.

 • FFDShow

  FFDSHow to alternatywny pakiet kodeków, dzieki któremu obejrzysz materiał wideo nawet na nieco starszym sprzęcie bez przycinania! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • AC3Filter

  Pobierz już dziś doskonałej jakości filtr DirectShow.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Win8codecs 1.54Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie