Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Win7codecs 2.6

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Shark007
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.09.2010
Rozmiar: 23.4 MB
System operacyjny: Windows 7
Liczba pobrań: 579

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Win7codecs 2.6

Każdy użytkownik komputera ma z pewnością wiele filmów, teledysków czy też własnych nagrań. Jak sprawić, aby wyświetlane były zawsze w najwyższej jakości i bez problemów? Z pomocą przychodzi dostępny za darmo Win7codecs 2.6. jest to zestaw starannie wybranych filtrów i kodeków audio, które spełnią wymagania wszystkich plików audiowizualnych. Jak sama nazwa wskazuje, zbiór ten przeznaczony jest dla Windows 7. Na innych systemach z rodziny Windows będzie działać niekompletnie lub nawet i w ogóle.

Download Win7codecs zajmie kilka minut – plik instalacyjny ma 23,5 MB. Po pobraniu pliku należy najpierw odinstalować poprzednie kodeki z systemu i dopiero wówczas zainstalować nowe. Będą się one uruchamiać automatycznie podczas odtwarzania plików audiowizualnych. W skład zestawu wchodzą między innymi AC3File, CoreVorbis Audio Decoder, DC-Bass Source, Haali Video Renderer, ffdshow Audio/Video Decoder, madFlac Decoder , MPC - MP4 Splitter, MPC - MPEG4 Video Splitter, Nero QuickTime Video Decoder, OGM Decode Filter, MPC - RealAudio/RealVideo Decoder, Haali Media Splitter, Xvid MPEG-4 Video Decoder. I to wszystko ma pakiet WinCodecs 2.6 za free!

Nie trzeba więc chyba nikogo długo namawiać, że dzięki temu zestawowi „siódemka” nigdy nie zawiedzie. Poleca się go posiadaczom obydwu wersji systemu. Można więc używać Win7Codecs na 64bit, jak też i na 32bit. Z pewnością ściągnięcie tego zestawu pozwoli cieszyć się oglądaniem wszelkich klipów wideo oraz słuchaniem muzyki w najwyższej jakości! Ta wersja pakietu to najnowszy opublikowany zestaw, radzimy wiec sprawdzić za jakiś czas, czy nie ma jego aktualizacji. Znajdzie się ona na naszych stronach i również będzie za darmo.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • LAME MP3 encoder

  LAME MP3 encoder jest to darmowy i szybki encoder , który współpracuje z programami do tworzenia plików MP3.

 • Vista Codec Package

  Vista Codec Pack 6.5.0 to zbiór najpopularniejszych kodeków koniecznych do odtwarzania multimediów dla systemu Windows Vista, XP oraz 2000.

 • Win8codecs

  Oto kolejna już, oficjalna paczka kodeków multimedialnych dla Windows 8.

 • K-Lite Codec Tweak Tool

  K-Lite Codec Tweak Tool to narzędzie służące do kontroli wpisów w rejestrze dotyczących zainstalowanych na komputerze kodeków oraz filtrów audio i video.

 • Combined Community Codec Pack (CCCP)


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Win7codecs 2.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie