Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Win7codecs 2.2.1

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Shark007
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.12.2009
System operacyjny: Windows 7
Liczba pobrań: 7732

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Win7codecs 2.2.1

Windows 7 Codecs jest pakietem kodeków pozwalającym uruchomić na komputerze wyposażonym w Windows 7 praktycznie każdy plik wideo i audio w odtwarzaczach i w przeglądarkach internetowych. Win7codecs 2.2.1 nie posiada wbudowanego odtwarzacza i nie zmienia skojarzonych z programami formatów. Menu Win7codecs działa po polsku, więc nie będzie problemów z instalacją i konfiguracją pakietu. Ściągnij Win7codecs 2.2.1 za free i zapewnij sobie odtwarzanie wszystkich rodzajów plików.

Następujące formaty są obsługiwane przez Win7codecs na pc: amr, mpc, ofr, divx, mka, ape, flac, evo, flv, m4b, mkv, ogg, ogv, ogm, rmvb i xvid. Pakiet Win7codec zawiera konfigurator ustawień, który pozwala dostosować ustawienia nie tylko do preferencji jednego użytkownika ale każdej osoby używającej komputera. Program Win7codecs pozwala również wybrać z dziesięciu rożnych konfiguracji głośników od najprostszych ustawień aż do obsługi wielokanałowego systemu dźwięku 7.1. Zdecyduj się na Win7codecs - download za darmo po kliknięciu zielonego przycisku pod tekstem.

Zainstalowane dzięki aplikacji Win7codecs kodeki pozwalają odtwarzać nowe typy plików. Aby dodać nowe formaty plików do Windows Media Player Playlist należy w zakładce pomocy odnaleźć okno obsługiwanych rozszerzeń, zaznaczyć nowe formaty i nowe rodzaje plików będą obsługiwane bez konieczności restartowania programu. Dzięki temu odtworzysz w WMP pliki takie jak FLAC, APE czy musepack. Win7codecs do pobrania za darmo już teraz.

Instalacja

Windows 7 Codecs przed instalacją usuwa z systemu wszystkie obecne w systemie kodeki. Jeśli zmieniłeś wpisy w rejestrze, ważne jest aby przed instalacją pakietu powrócić do domyślnych ustawień. Program może nie zadziałać poprawnie jeśli napotka na błędne wpisy rejestru. Windows 7 Codecs nie zmienia i nie zakłóca pracy kodeków dostarczonych przez Microsoft dla programów Windows Media Player 12 i Media Center.

Win7codecs odinstalowuje następujące kodeki: AC3Filter Spdifer, AC3Filter, Haali MatroskaSplitter, Real Alternative, K-Lite Codec Pack (wszystkie wersje), Combined Community Codec Pack, ffdshow standalone installer, XviD standalone installer, Storm Codec Pack, XP Codec Pack, Satsuki Decoder Pack, Theorica Divx ;-) Codecs, LD-Anim, ACE Mega CoDecS Pack, MUSK Codec Pack v5, TTPack, Recode Media, Codec Pack - All In 1, Cole 2k codecpack, CodecPack, Essentials Codec Pack, Xiph.Org Ogg Codecs. Jeśli nie chcesz by Win7Codecs usunął któryś z tych elementów, możesz je odznaczyć w czasie instalacji programu (tryb użytkownika).

Licencja

Win7codecs ściągniesz za darmo, gdyż jest on rozpowszechniany na licencji freeware.

Wymagania systemowe

System operacyjny, dla którego został zaprojektowany Win7codecs 2.2.1 to Windows 7. Program Win7codecs, wersja pl i osiemnaście innych wersji językowych, są dostępne od momentu instalacji. Wersja systemu Windows 7, dla jakiego przeznaczony jest Win7codecs to Windows7 x32. Aby używać Win7codecs na wersji x64 nalezy doinstalować łatkę dostępną na stronie oficjalnej projektu (shark007.net/x64components.html).

Każdy plik multimedialny odtworzysz na wybranym odtwarzaczu dzięki Win7codecs. Pobierz z naszego działu Odtwarzacze Audio i Wideo najnowsze wersje wiodących playerów i przekonaj się sam. Zobacz najnowszą wersje aplikacji Win7Codecs.
Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • Real Alternative

  Real Alternative to darmowa aplikacja, która pozwoli ci odtwarzać pliki RealMedia bez konieczności instalowania RealPlayera.

 • MPCSTAR

  MPCSTAR 5.4 jest rzeczą, która przyda się każdemu użytkownikowi komputera. Dlaczego? Mamy tu do czynienia z zestawem aplikacji i kodeków, które odpowiadają za poprawne wyświetlanie najlepszych formatów audio i wideo.

 • K-Lite Codec Pack 64-bit

  K-Lite Codec Pack 64 bit jest to najnowsza edycja jednego z najbardziej znanych i popularnych zbiorów kodeków działająca na 64 bitowych systemach Windows.

 • K-Lite Codec Pack

  Ściągnij za darmo najbogatszy pakiet kodeków, oferujący Ci nieskończone możliwości!

 • AC3Filter

  Pobierz już dziś doskonałej jakości filtr DirectShow.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Win7codecs 2.2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie