Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Win7codecs 1.3.4

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Shark007
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.09.2009
Rozmiar: 20.4 MB
System operacyjny: Windows 7
Liczba pobrań: 8331

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Win7codecs 1.3.4

Win7codecs jest zbiorem filtrów i kodeków audio oraz wideo zaprojektowany z myślą o systemie Windows 7. Win7codecs pozwala odtwarzać klipy formatów takich jak AVI, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, OGG, amr, mpc, ofr, divx, mka, ape, flac, evo, flv, m4b, mkv, ogv, ogm, rmvb, xvid na dowolnym odtwarzaczu. Win7codecs za free pozwala także oglądać filmy wideo przesyłane strumieniowo przez przeglądarki internetowe. Win7codecs posiada interfejs po polsku oraz w dwudziestu innych językach. Win7codecs dostępny jest za darmo.

Najnowszy Win7codecs posiada okno ustawień umożliwiające konfigurację ustawień dla każdego typu plików. Każdy z użytkowników komputera może w panelu ustawień zachować swoją konfigurację, która zostaje skojarzona z danym profilem. W czasie instalacji Win7codecs 1.3.4 usuwa inne pakiety kodeków znajdujące się na dysku - AC3Filter Spdifer
AC3Filter, Haali MatroskaSplitter, Real Alternative, K-Lite Codec Pack, Combined Community Codec Pack, ffdshow, XviD standalone installer, Storm Codec Pack, XP Codec Pack, Satsuki Decoder Pack, Theorica Divx ;-) Codecs, LD-Anim, ACE Mega CoDecS Pack, MUSK Codec Pack v5, TTPack, Recode Media, Codec Pack - All In 1, Cole 2k codecpack, CodecPack, Essentials Codec Pack, Xiph.Org Ogg Codecs. Każdy może zachować te elementy na dysku rezygnując z domyślnej instalacji jednak pozostawienie innych kodeków może ingerować w prawidłowe działanie Win7codecs 1.3.4. Ściągnij najnowsze kodeki już teraz.

Posiadaczom starszych wersji Win7codecs zalecany jest download najnowszej wersji oraz całkowita deinstalacja poprzedniego pakietu przed instalacją a nie tylko aktualizacja. Win7codecs pozwala wybierać pliki domyślne z Windows Media Player. Istnieje także możliwość powrotu do ustawień domyślnych. Najnowszy zestaw kodeków dla Windows 7 Win7codecs 1.3.4 do pobrania z naszego serwisu. Zmiany, jakie wprowadzono w najnowszej wersji to poprawki w odtwarzaniu AVI, aktualizacja ffdshow 3087, ulepszona integracja CoreAVC, dodano DivX do obslugi H264, ulepszono miniaturki niektórych rodzajów plików.

Wymagania systemowe
System, na jakim działa Win7codecs to Windows 7. Nie jest wymagane dla Win7codecs spolszczenie. Win7codecs w wersji pl działa od chwili instalacji.

Licencja
Licencja, na jakiej dystrybuowany jest Win7codecs to freeware. Ściągnięcie i używanie jest całkowicie bezpłatne. Win7codecs nie jest trial.

Jeśli posiadasz już najnowszy system operacyjny Microsoft – Windows 7 na pewno przyda ci się Win7codecs – pobierz go z naszego serwisu. Odwiedź dział Multimedia, gdzie oprócz pakietów kodeków, takich jak Win7codecs, czekają inne programy do odtwarzania i obsługi multimediów. Zobacz najnowsza wersje programu tutaj: Win7Codecs.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • Real Alternative

  Real Alternative to darmowa aplikacja, która pozwoli ci odtwarzać pliki RealMedia bez konieczności instalowania RealPlayera.

 • Win7codecs

  Jak wszyscy wiedzą, jakość odtwarzanych na komputerze filmików i muzyki zależy nie tylko od posiadanych kart (graficznej i dźwiękowej), ale także od filtrów i kodeków, które zapewniają jak najlepsze dekodowanie.

 • AC3Filter

  Pobierz już dziś doskonałej jakości filtr DirectShow.

 • MPCSTAR

  MPCSTAR 5.4 jest rzeczą, która przyda się każdemu użytkownikowi komputera. Dlaczego? Mamy tu do czynienia z zestawem aplikacji i kodeków, które odpowiadają za poprawne wyświetlanie najlepszych formatów audio i wideo.

 • K-Lite Mega Codec Pack

  K-lite Mega Codec Pack to najobszerniejsza wersja pakietu kodeków firmy KL Software. Umożliwia on odtwarzanie i kodowanie niemal wszystkich formatów multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Win7codecs 1.3.4

dodał: zebini , 02.12.2009

Zestaw kodeków OK!!!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie