Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Win7codecs 4.0.1

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Shark007
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.01.2011
Data modyfikacji: 18.02.2013
Rozmiar: 26,7 Mb
System operacyjny: Windows 7
Liczba pobrań: 1139

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Win7codecs 4.0.1

Jak wszyscy wiedzą, jakość odtwarzanych na komputerze filmików i muzyki zależy nie tylko od posiadanych kart (graficznej i dźwiękowej), ale także od filtrów i kodeków,  które zapewniają jak najlepsze dekodowanie. Jeśli ktoś jest bardzo zaawansowanym użytkownikiem, może je samemu wybierać i instalować w systemie, jednak nie trzeba być ekspertem, aby zapewnić swojemu systemowi jak najlepsze kodeki. Służą do tego gotowe zestawy, zaś jednym z najlepszych jest Win7codecs 4.

Jak sugeruje to sama nazwa, jest to zbiór kodeków i filtrów przeznaczonych dla systemu Windows 7. Ich download jest całkowicie darmowy. Mamy tu starannie dobrany zestaw najlepszych komponentów, w skład którego wchodzi między innymi Nero QuickTime(tm) Video Decoder, OGM Decode Filter, Theora Decode Filter, MPC - RealAudio/RealVideo Decoder, Haali Media Splitter, DC-Bass Source, MPC - DTS/AC3/DD+ Source , Haali Video Renderer, ffdshow Audio/Video Decoder, MPC - FLV Splitter (Gabest), madFlac Decoder , MPC - MP4 Splitter, MPC - MPEG4 Video Splitter, a także AC3File, CoreVorbis Audio Decoder, Xvid MPEG-4 Video Decoder.

Jak więc widać Win7codecs 3 zawiera wszystko, co tego typu zestaw mieć powinien. Dzięki temu odtworzymy klipy multimedialne w każdym formacie – od MPEG i mp3, po OGG . Co więcej – nie musimy odinstalowywać starych kodeków przed instalacją tego zestawu. Możemy tego dokonać w trakcie, ponieważ instalator sam wyszukuje poprzednich. Pakiet Win7codecs jest dla 64 bit, jak też i dla wydania 32 bit. Obojętnie więc, jakim systemem dysponuje użytkownik, kodeki te posłużą  mu bez problemu.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • DivX Plus

  Jak wiadomo, jakość obrazu na komputerze zależy nie tylko od karty graficznej, ale tez od mnóstwa dodatkowych czynników – jak kodeki, filtry, konwertery, itp.

 • Real Alternative

  Real Alternative to darmowa aplikacja, która pozwoli ci odtwarzać pliki RealMedia bez konieczności instalowania RealPlayera.

 • LAME MP3 encoder

  LAME MP3 encoder jest to darmowy i szybki encoder , który współpracuje z programami do tworzenia plików MP3.

 • QuickTime Altrnative

  QuickTime Alternative to darmowa i poważnie odchudzona wersja program QuickTime, która zawiera tylko elementy niezbędne do odtwarzania multimediów, zwłaszcza tych znajdujących się na strona www.

 • Vista Codec Package

  Vista Codec Pack 6.5.0 to zbiór najpopularniejszych kodeków koniecznych do odtwarzania multimediów dla systemu Windows Vista, XP oraz 2000.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Win7codecs 4.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie