Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vista Codec Package x64 Components 1.8.5

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Shark007
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2009
Rozmiar: 13.00MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 2158

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Vista Codec Package x64 Components 1.8.5

Vista Codec Package x64 Components 1.8.5 to zbiór uzupełniający 32bitowy pakiet Vista Codecs Package 5.2.5. Producent tej kompilacji, do darmowego pobrania z pobierz.pl, zebrał kodeki wszystkich najważniejszych producentów oraz liczną grupę mniej popularnych, acz przydatnych - tworząc prawdziwy niezbędnik każdego użytkownika multimediów. Mimo tak dużej ilości zawartych standardów, twórcy dopracowali swojego pack'a w sposób wykluczający powstawanie konfliktów, uwzględnili także domyślne ustawienia sugerowane przez użytkowników. Pakiet ten nie zawiera odtwarzacza multimedialnego, nie przypisuje sobie również obsługi jakichś konkretnych typów plików.Ten 64bitowy dodatek umożliwia mi.in. odtwarzanie xvid, divx i DVD w Vista Media Center. Jest to uzupełnienie perspektywiczne, którego przydatność można będzie w pełni docenić po upowszechnieniu się standardu 64bitowego.

Uwaga:

Dodatek nie zainstaluje się na 32bitowych systemach x86, wymaga 64bitowego systemu x64.
Przed zainstalowaniem należy odinstalować poprzednią wersję programu.

Ostatnie zmiany:

-zaktualizowane ffdshow rev 2943
-uaktualnione gabest rev 1101
-nowe funkcje w Settings App
-powiązania mogą być przywrócone do poprzedniego stanu
-dodano komponent DirectVobSub
-obsługa speex audio
-obsługa FLAC audio w MKV
-obsługa ogg audio
-obsługa E-AC3 i Dolby True HD, MLP
-obsługa AMR audio (full 3GP playback)
-obsługa Vorbis audio
-obsługa/skróty H264 DXVA
-możliwość odtwarzania FLV/h264

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • QuickTime Altrnative

  QuickTime Alternative to darmowa i poważnie odchudzona wersja program QuickTime, która zawiera tylko elementy niezbędne do odtwarzania multimediów, zwłaszcza tych znajdujących się na strona www.

 • Real Alternative

  Real Alternative to darmowa aplikacja, która pozwoli ci odtwarzać pliki RealMedia bez konieczności instalowania RealPlayera.

 • K-Lite Mega Codec Pack

  K-lite Mega Codec Pack to najobszerniejsza wersja pakietu kodeków firmy KL Software. Umożliwia on odtwarzanie i kodowanie niemal wszystkich formatów multimedialnych.

 • DivX Plus

  Jak wiadomo, jakość obrazu na komputerze zależy nie tylko od karty graficznej, ale tez od mnóstwa dodatkowych czynników – jak kodeki, filtry, konwertery, itp.

 • Win7codecs

  Jak wszyscy wiedzą, jakość odtwarzanych na komputerze filmików i muzyki zależy nie tylko od posiadanych kart (graficznej i dźwiękowej), ale także od filtrów i kodeków, które zapewniają jak najlepsze dekodowanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vista Codec Package x64 Components 1.8.5

dodał: ~marcin , 21.03.2010

ok\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie