Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vista Codec Package 6.4.6

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Shark007
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.09.2010
Data modyfikacji: 14.01.2013
Rozmiar: 26,93 MB
System operacyjny: Windows Vista
Liczba pobrań: 873

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Vista Codec Package 6.4.6

Filmy i klipy wideo posługują się specjalnymi bibliotekami do zapewnienia jak najlepszej jakości wyświetlanych filmów. Jak sprawić, by każdy materiał wideo otwierał się bez problemów? Po prostu pobrać specjalnie przygotowany zestaw kodeków. I taki właśnie zestaw to Vista Codec Package 5.9. Dzięki niemu można śmiało odtwarzać wszystkie pliki wizualne i mieć pewność, że nie będzie z tym najmniejszych problemów.

Download Vista Codec Package zapewni obecność w systemie takich komponentów jak CoreVorbis, Haali Video Renderer, DC-Bass Source, MPC - DTS/AC3/DD+ Source, Haali Video Renderer, ffdshow Audio/Video Decoder, MPC - FLV Splitter (Gabest), MPC - MP4 Splitter, MPC - MPEG4 Video Splitter, OGM Decode Filter, Theora Decode Filter, Vorbis Decode Filter, MPC - Ogg Splitter, MPC - RealAudio/RealVideo Decoder, Haali Media Splitter czy Xvid MPEG-4 Video Decoder. Przed dokonaniem instalacji zestawu należy usunąc wszystkie inne kodeki, które znajdują się w systemie. Vista Codec Package jest do pobrania całkowicie za darmo – nie trzeba płacić za to ani grosza.

Jeśli więc chcesz mieć najnowsze kodeki i filtry do oglądania filmów, pobierz Vista Codec Package. Z tym zestawem system pokaże pełnię swoich możliwości przy odtwarzaniu filmów, teledysków czy też zabawnych filmików. Wystarczy raz zainstalować i już. Zaawansowani użytkownicy mogą także wejść głębiej w system i skonfigurować ustawienia kodeków oraz filtrów. Nie radzimy jednak robić tego osobom nie mającym doświadczenia – zamiast polepszyć, można pogorszyć. Tym bardziej, że ustawienia domyślne są i tak optymalne

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vista Codec Package 6.4.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie