Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vista Codec Package 5.4.6

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Shark007
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.06.2008
Rozmiar: 12.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2456

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Vista Codec Package 5.4.6

Vista Codec Package to zestaw kodeków zebrany z myślą o systemie z Windows Vista. Pakiet jest kompatybilny również z Windowsem 2000 i XP.


Pakiet zawiera niezbędne filtry i dekodery pozwalające bezproblemowo odtwarzać filmy między innymi: AC3Filter, FFDshow, ogg/flac, kodeki QuickTime oraz RealMedia, DivX, XviD

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • DivX Plus

  Jak wiadomo, jakość obrazu na komputerze zależy nie tylko od karty graficznej, ale tez od mnóstwa dodatkowych czynników – jak kodeki, filtry, konwertery, itp.

 • MPCSTAR

  MPCSTAR 5.4 jest rzeczą, która przyda się każdemu użytkownikowi komputera. Dlaczego? Mamy tu do czynienia z zestawem aplikacji i kodeków, które odpowiadają za poprawne wyświetlanie najlepszych formatów audio i wideo.

 • Real Alternative

  Real Alternative to darmowa aplikacja, która pozwoli ci odtwarzać pliki RealMedia bez konieczności instalowania RealPlayera.

 • K-Lite Codec Pack Basic

  Ściągnij za darmo podstawowy pakiet kodeków!

 • MPlayer

  Zestaw kodeków przydatnych podczas korzystania z programu MPlayer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vista Codec Package 5.4.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie