Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vista Codec Package 5.2.5

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Shark007
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2009
Rozmiar: 17.44MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 4212

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Vista Codec Package 5.2.5

Vista Codec Package to zbiór kodeków przeznaczonych dla Windows Vista, jest również kompatybilny ze wszystkimi wersjami Windows XP. Producent tej kompilacji zebrał kodeki wszystkich najważniejszych producentów oraz liczną grupę mniej popularnych, acz przydatnych - tworząc prawdziwy niezbędnik każdego użytkownika multimediów. Mimo tak dużej ilości zawartych standardów, twórcy dopracowali swojego pack'a w sposób wykluczający powstawanie konfliktów, uwzględnili także domyślne ustawienia sugerowane przez użytkowników. Pakiet ten nie zawiera odtwarzacza multimedialnego, nie przypisuje sobie również obsługi jakichś konkretnych typów plików. Gdy go zainstalujemy, będziemy w stanie używać dowolnie wybranego media playera do odtwarzania płyt DVD, filmów i klipów wideo w formacie quicktime, realmedia, avi, mpeg, Flv, swf, wmv, etc. Filmy w technice streamingu (real i quicktime) będą otwierać się bezpośrednio w oknie przeglądarki www. W zamyśle,  nie potrzebna jest żadna regulacja, użytkownik nie powinien mieć problemu z odtwarzaniem każdego typu wideo od razu po zainstalowaniu pakietu. W czasie instalacji istnieje możliwość wyboru elementów, można zaznaczyć tylko te, które nas interesują. Jeżeli nieopatrznie zainstalujemy coś czego nie potrzebujemy, możliwe jest odinstalowanie tylko tego zbędnego składnika, bez konieczności odinstalowywania całego zestawu. Można również oczywiście z powrotem je doinstalować. Prezentowany zbiór kodeków obsługuje kilkanaście wersji językowych, w tym polską, a domyślnie ustawiono wersję angielską. Na naszej stronie dostępny jest również 64bitowy dodatek do opisywanego pakietu - Vista Codec Package x64 Components 1.8.5, umożliwiający odtwarzanie xvid, divx i DVD w Vista Media Center. Pobierz za darmo z pobierz.pl

Nowości w wersji 5.2.5:

-zaktualizowane ffdshow rev 2943
-uaktualnione gabest rev 1101
-nowe funkcje w Settings App
-implementacja powiązań typów plików do WMP
-powiązania mogą być przywrócone do poprzedniego stanu

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • DirectX 11

  DirectX to zestaw funkcji niezbędnych do generowania grafiki na komputerze.

 • K-Lite Codec Pack 64-bit

  K-Lite Codec Pack 64 bit jest to najnowsza edycja jednego z najbardziej znanych i popularnych zbiorów kodeków działająca na 64 bitowych systemach Windows.

 • MPCSTAR

  MPCSTAR 5.4 jest rzeczą, która przyda się każdemu użytkownikowi komputera. Dlaczego? Mamy tu do czynienia z zestawem aplikacji i kodeków, które odpowiadają za poprawne wyświetlanie najlepszych formatów audio i wideo.

 • Vista Codec Package

  Vista Codec Pack 6.5.0 to zbiór najpopularniejszych kodeków koniecznych do odtwarzania multimediów dla systemu Windows Vista, XP oraz 2000.

 • Windows 7 Codec Pack

  Windows 7 Codec Pack to zbiór najpopularniejszych kodeków, które pozwolą uzytkownikom systemu Windows 7 odtwarzać pliki audio i wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vista Codec Package 5.2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie