Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Real Alternative 2

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: KL Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.12.2008
Rozmiar: 6.5 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 49049

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Real Alternative 2

Real Alternative to jeden z najpopularniejszych pakietów ­kodeków, który pozwala na uruchomianie plików wideo w formacie RealMedia. Jego instalacja jest bardzo prosta i pozwala na odtwarzanie filmów i plików audio bez konieczności instalowania specjalnego odtwarzacza RealPlayer. Real Alternative jest freeware, dzięki czemu użytkownicy nie muszą płacić za jego użytkowanie. Jest to bardzo przydatna aplikacja, zwłaszcza w przeglądaniu filmików i plików audio na stronach, które bardzo często są zapisane w jednym z formatów RealMedia, a których odtwarzanie dzięki Real Alternative jest możliwe za darmo. Instalacja, jak i download Real Alternative są bardzo proste, przez co rola użytkownika sprowadza się tylko do uruchomienia np. filmu w dowolnym odtwarzaczu, z którym zestaw kodeków się integruje.

Kodek Real Alternative pozwala przede wszystkim na odtwarzanie jednego z najbardziej popularnych, ze względu na mały rozmiar rozszerzenia, a mianowicie .rmvb. Nie jest to jednak jedyny format obsługiwany przez ten zestaw kodeków, gdyż Real Alternative pozwala za free na odtwarzanie wszystkich formatów RealMedia, do których oprócz wspomnianego .rmvb należą między innymi .ra .rm .ram .rpm .rv .rp .rt .rnx .smi .smil etc. Najnowsza wersja Real Alternative do pobrania poniżej to nie tylko zestaw kodeków, ale cały pakiet multimedialny na który składa się kilka elementów. Do najważniejszych należy odtwarzacz, w tym przypadku jest to bardzo popularny Media Player Classic, który pomimo swojego wieku i prostoty ciągle jest jednym z najbardziej popularnych playerów. Ściągnij więc Real Alternative jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego wspaniałego odtwarzacza, który obsługuje najpopularniejsze formaty wideo, jak choćby MPEG-1/2, MP3, MP2, AAC, AC3, a który po instalacji dodatkowych kodeków radzi sobie także z pozostałymi znanymi formatami. Real Alternative i Media Player Classic to jednak nie cały zestaw pakietu instalacyjnego, który oferuje podstawowa wersja tej aplikacji. Download Real Alternative pozwala także na instalację specjalnej wtyczki do najpopularniejszych przeglądarek, tak by niektóre treści znajdujące się na stronach internetowych mogły być wyświetlane. Chodzi przede wszystkim o filmiki i pliki audio dostępne dzięki steamingowi. Pobierz Real Alternative i zainstaluj wszystkie jego komponenty, a poznasz jak funkcjonalna jest ta aplikacja.

Pomimo tego, że Real Alternative zawiera już konkretny odtwarzacz w postaci MPC to użytkownicy nie są skazani na niego, gdyż dzięki specjalnej aplikacji RealMedia DirectShow splitter możliwe jest uruchomienie plików w formatach RealMedia także w każdym innym, popularnym odtwarzaczu jak np. All Player. W tym celu można pobrać tez specjalna wersję Real Alternative Lite, które jest pozbawiona odtwarzacza i zostawia użytkownikom decyzję o jego wyborze, chociaż wersja podstawa także pozwala na nie instalowanie Media Playera. Największa zaletą codec Real Alternative oprócz wspomnianych funkcji, jest szybkość i prostota użytkowania. Aplikacja nie wymaga żadnej rejestracji i nie obciąża bardzo działania komputera. Doskonale układa się współpraca Real Alternative z Vista, Windows XP, a także z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Prawdopodobnie nie będzie też żadnych problemów z instalacją Real Alternative w Windows 7. Istnieje także specjalna wersji Real Alternative pod Linux, dzięki czemu użytkownicy wielu systemów sprzętowych mają możliwość przekonać się o zaletach tego pakietu. Real Alternative nie jest po polsku, ale nie przeszkadza to żadnym stopniu w użytkowaniu. Nie istnieje także żadne spolszczenie do Real ALternative, ponieważ aplikacja ta nie wymaga zbytniej konfiguracji. Każdy użytkownik powinien sobie dać rade z instalacją bez Real Alternative pl i to powinno wystarczyć by móc cieszyć się ze wszystkich możliwości tego wspaniałego pakietu kodeków. Zachęcamy do pobrania innych aplikacji tego typu dostępnych w kategorii Biblioteki multimedialne i kodeki.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • DirectX 11

  DirectX to zestaw funkcji niezbędnych do generowania grafiki na komputerze.

 • FFDShow

  FFDSHow to alternatywny pakiet kodeków, dzieki któremu obejrzysz materiał wideo nawet na nieco starszym sprzęcie bez przycinania! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • AC3Filter

  Pobierz już dziś doskonałej jakości filtr DirectShow.

 • K-Lite Codec Pack

  Ściągnij za darmo najbogatszy pakiet kodeków, oferujący Ci nieskończone możliwości!

 • K-Lite Codec Tweak Tool

  K-Lite Codec Tweak Tool to narzędzie służące do kontroli wpisów w rejestrze dotyczących zainstalowanych na komputerze kodeków oraz filtrów audio i video.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Real Alternative 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie