Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QuickTime Altrnative 3.2

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: KL Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.12.2008
Rozmiar: 18,35 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1684

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis QuickTime Altrnative 3.2

QuickTime Alternative to darmowa i poważnie odchudzona wersja program­ QuickTime, która zawiera tylko elementy niezbędne do odtwarzania multimediów, zwłaszcza tych znajdujących się na strona www.

Główne zalety QuickTime Alternative to­ łatwa i o wiele szybsza instalacja, mniejsza przestrzeń zajmowana na dysku twardym,  mniejsza "zasobożerność" oraz brak zbędnych elementów i funkcji. Program współpracuje z odtwarzaczami Media Player Classic i ZoomPlayer, które dzięki QuickTime Alternative mogą odtwarzać pliki MOV bez konieczności instalacji dodatkowych elementów. Inne odtwarzacze wymagają zainstalowania pakietu Direct Show.

Prezentowany tutaj pakiet zawiera odtwarzacz Media Player Classic.­

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • Vista Codec Package

  Vista Codec Pack 6.5.0 to zbiór najpopularniejszych kodeków koniecznych do odtwarzania multimediów dla systemu Windows Vista, XP oraz 2000.

 • K-Lite Codec Pack Basic

  Ściągnij za darmo podstawowy pakiet kodeków!

 • MPlayer

  Zestaw kodeków przydatnych podczas korzystania z programu MPlayer.

 • K-Lite Codec Pack

  Ściągnij za darmo najbogatszy pakiet kodeków, oferujący Ci nieskończone możliwości!

 • Win7codecs

  Jak wszyscy wiedzą, jakość odtwarzanych na komputerze filmików i muzyki zależy nie tylko od posiadanych kart (graficznej i dźwiękowej), ale także od filtrów i kodeków, które zapewniają jak najlepsze dekodowanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QuickTime Altrnative 3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie