Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QuickTime Altrnative 3.2

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: KL Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.12.2008
Rozmiar: 18,35 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1682

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis QuickTime Altrnative 3.2

QuickTime Alternative to darmowa i poważnie odchudzona wersja program­ QuickTime, która zawiera tylko elementy niezbędne do odtwarzania multimediów, zwłaszcza tych znajdujących się na strona www.

Główne zalety QuickTime Alternative to­ łatwa i o wiele szybsza instalacja, mniejsza przestrzeń zajmowana na dysku twardym,  mniejsza "zasobożerność" oraz brak zbędnych elementów i funkcji. Program współpracuje z odtwarzaczami Media Player Classic i ZoomPlayer, które dzięki QuickTime Alternative mogą odtwarzać pliki MOV bez konieczności instalacji dodatkowych elementów. Inne odtwarzacze wymagają zainstalowania pakietu Direct Show.

Prezentowany tutaj pakiet zawiera odtwarzacz Media Player Classic.­

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • K-Lite Codec Pack Standard

  K-Lite Codec Pack to zestaw najpopularniejszych kodeków audio/video, który pozwoli użytkownikowi bez problemu odtwarzać ulubione filmy i muzykę.

 • DivX Plus

  Jak wiadomo, jakość obrazu na komputerze zależy nie tylko od karty graficznej, ale tez od mnóstwa dodatkowych czynników – jak kodeki, filtry, konwertery, itp.

 • Real Alternative

  Real Alternative to darmowa aplikacja, która pozwoli ci odtwarzać pliki RealMedia bez konieczności instalowania RealPlayera.

 • K-Lite Codec Tweak Tool

  K-Lite Codec Tweak Tool to narzędzie służące do kontroli wpisów w rejestrze dotyczących zainstalowanych na komputerze kodeków oraz filtrów audio i video.

 • x264 Video Codec

  r2145 Video Codec to darmowy kodek przeznaczony do kodowania strumieni wideo H264/AVC – przyda się na każdym komputerze


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QuickTime Altrnative 3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie