Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Neuview Media Player 6.08

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: QOLabs
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 3.31 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1418

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Neuview Media Player 6.08

Neuview Media Player to odtwarzacz wideo wykorzystujący supernowoczesny algorytm Pixelfusion dzięki czemu obraz odtwarzany przez ten program ma lepszą jakość niż w przypadku innych aplikacji video.

Neuview Media Player stosuje specjalne algorytmy, które poprawiają ostrość oraz wyświetlanie kolorów w odtwarzanym pliku video. Sam program oferuje kilka trybów pracy z gotowymi ustawieniami Pixelfusion przygotowanymi by osiągnąć specjalne efekty polepszające obraz.

Program obsługuje wyświetlanie napisów, przyspieszania i spowalniania odtwarzania oraz potrafi wykonywać i zapisywać na dysku stop-klatki. Obecnie Neuview Media Player obsługuje następujące typy plików: ac3, ape, asf, asx, avi, bmp, dat, divx, dts, gif, jpeg, jpg, m1v, m2v, mka, mkv, mp3, mp4, mpa, mpc, mpe, mpeg, mpg, ogg, ogm, part, vp6, wav, wma, wmv i xvid.

­

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • Win7codecs

  Jak wszyscy wiedzą, jakość odtwarzanych na komputerze filmików i muzyki zależy nie tylko od posiadanych kart (graficznej i dźwiękowej), ale także od filtrów i kodeków, które zapewniają jak najlepsze dekodowanie.

 • Combined Community Codec Pack (CCCP)

 • Vista Codec Package

  Vista Codec Pack 6.5.0 to zbiór najpopularniejszych kodeków koniecznych do odtwarzania multimediów dla systemu Windows Vista, XP oraz 2000.

 • Real Alternative

  Real Alternative to darmowa aplikacja, która pozwoli ci odtwarzać pliki RealMedia bez konieczności instalowania RealPlayera.

 • K-Lite Codec Tweak Tool

  K-Lite Codec Tweak Tool to narzędzie służące do kontroli wpisów w rejestrze dotyczących zainstalowanych na komputerze kodeków oraz filtrów audio i video.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Neuview Media Player 6.08Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie