Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MPCSTAR 5.4

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: MPC Star
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.10.2010
Data modyfikacji: 18.11.2011
Rozmiar: 20,76 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1567

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MPCSTAR 5.4

MPCSTAR 5.4 jest rzeczą, która przyda się każdemu użytkownikowi komputera. Dlaczego? Mamy tu do czynienia z zestawem aplikacji i kodeków, które odpowiadają za poprawne wyświetlanie najlepszych formatów audio i wideo. Dbają też o to, aby wyświetlany obraz był jak najlepszej jakości. Dodatkowo mamy w pakiecie MPCSTAR player -  odtwarzacz audio, dzięki któremu możemy posłuchać plików w formatach  tym MP3, MPA, MP2, WMA, OGG, Flac, APE, WAV. Na tym nie koniec – pozwala on również pobierać teksty piosenek. Jest też aplikacja do oglądania wideo.

Download MPCSTAR nie zajmuje dużo czasu – to tylko 20 MB do pobrania. Zyskujemy dzięki temu pewność, że odtworzymy pliki w takich formatach jak: AVI, MKV, OGM, MPG, MPEG, MPV, TS, WMV, ASF, RM, MOV, QT, MP4, M4V, 3GP, 3GPP, 3G2, 3GP2, PMP, FLV, F4V, SWF, VOB, IFO czy formatu AVCHD - M2TS, MTS, M2T. Dodatkowo mamy w aplikacji konwerter, pozwalający  zmienić formaty na takie, dzięki którym możemy oglądać filmy i klipy na PSP czy iPhone.

Nie ma co prawda edycji MPCSTAR po polsku, ale nie jest ona do niczego potrzebna. Instalujemy tylko kodeki i już. Znajomość języka przyda się natomiast wtedy, gdy chcemy pogrzebać w ustawieniach – jednak tego typu operacje polecamy wyłącznie zaawansowanym użytkownikom. Te kodeki dla Windows 7, XP i Vista z pewnością pozwolą każdemu na bezproblemowe odtwarzanie wszystkich dostępnych formatów wideo i audio. Przed instalacją pakietu zalecamy odinstalowanie już zainstalowanych w systemie kodeków.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • Real Alternative

  Real Alternative to darmowa aplikacja, która pozwoli ci odtwarzać pliki RealMedia bez konieczności instalowania RealPlayera.

 • Win8codecs

  Oto kolejna już, oficjalna paczka kodeków multimedialnych dla Windows 8.

 • Combined Community Codec Pack (CCCP)

 • K-Lite Codec Tweak Tool

  K-Lite Codec Tweak Tool to narzędzie służące do kontroli wpisów w rejestrze dotyczących zainstalowanych na komputerze kodeków oraz filtrów audio i video.

 • FFDShow

  FFDSHow to alternatywny pakiet kodeków, dzieki któremu obejrzysz materiał wideo nawet na nieco starszym sprzęcie bez przycinania! Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MPCSTAR 5.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie