Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LAME MP3 encoder 3.99

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Dmitry Kutsanov (Mitiok) & The LAME Project
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2011
Rozmiar: 0,6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 603

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LAME MP3 encoder 3.99

LAME MP3 encoder jest to darmowy i szybki encoder , który współpracuje z programami do tworzenia plików MP3. Lista wszystkich aplikacje, z którymi współpracuje dostępna jest na stronie programu LAME. Program umożliwia wybór częstotliwości kodowania i trybów takich ja mono, stereo oraz joint stereo. mamy tu możliwość kodowania plików WAV do formatu VBR. Program posiada silnik, który umożliwia poprawianie błędów w kodzie źródłowym koderów MP3. Dodatkowo dzięki tej aplikacji możliwa jest poprawa jakości plików, które są kodowane. program w najnowszej wersji dostępny jest jedynie w postaci źródeł do samodzielnej kompilacji. Nie powinie to jednak być problem dla osób, które znają się na rzeczy. Wszystkie dodatkowe informacje i potrzebne wskazówki znajdują się na stronie projektu.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • MPCSTAR

  MPCSTAR 5.4 jest rzeczą, która przyda się każdemu użytkownikowi komputera. Dlaczego? Mamy tu do czynienia z zestawem aplikacji i kodeków, które odpowiadają za poprawne wyświetlanie najlepszych formatów audio i wideo.

 • Windows 7 Codec Pack

  Windows 7 Codec Pack to zbiór najpopularniejszych kodeków, które pozwolą uzytkownikom systemu Windows 7 odtwarzać pliki audio i wideo.

 • K-Lite Codec Pack Basic

  Ściągnij za darmo podstawowy pakiet kodeków!

 • Vista Codec Package

  Vista Codec Pack 6.5.0 to zbiór najpopularniejszych kodeków koniecznych do odtwarzania multimediów dla systemu Windows Vista, XP oraz 2000.

 • AC3Filter

  Pobierz już dziś doskonałej jakości filtr DirectShow.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LAME MP3 encoder 3.99Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie