Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LAME 3.98 beta 8

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: The LAME Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 23.06.2008
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 3562

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis LAME 3.98 beta 8

Lame Ain't an MP3 Encoder to najszybszy bezpłatny encoder. Doskonale współpracuje on z wieloma programami do konwertowania  muzyki do formatu mp3.

Kodek ten odznacza się wyjątkowo wysoką jakością kodowania i dużą szybkością działania, co zostało potwierdzone wieloma testami. Konwerter obsługiwany jest z linii komend.  Lame posiada silnik GPSYCHO  oparty na modelu psychoakustycznym. Użytkownik ma możliwość wybrania  trybu kodowania (trybów; mono, stereo, joint stereo) oraz częstotliwości próbkowania. Pliki konwertuje się z linii komend.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • Vista Codec Package

  Vista Codec Pack 6.5.0 to zbiór najpopularniejszych kodeków koniecznych do odtwarzania multimediów dla systemu Windows Vista, XP oraz 2000.

 • K-Lite Codec Tweak Tool

  K-Lite Codec Tweak Tool to narzędzie służące do kontroli wpisów w rejestrze dotyczących zainstalowanych na komputerze kodeków oraz filtrów audio i video.

 • MPCSTAR

  MPCSTAR 5.4 jest rzeczą, która przyda się każdemu użytkownikowi komputera. Dlaczego? Mamy tu do czynienia z zestawem aplikacji i kodeków, które odpowiadają za poprawne wyświetlanie najlepszych formatów audio i wideo.

 • Win7codecs

  Jak wszyscy wiedzą, jakość odtwarzanych na komputerze filmików i muzyki zależy nie tylko od posiadanych kart (graficznej i dźwiękowej), ale także od filtrów i kodeków, które zapewniają jak najlepsze dekodowanie.

 • Win8codecs

  Oto kolejna już, oficjalna paczka kodeków multimedialnych dla Windows 8.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LAME 3.98 beta 8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie