Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LAME 3.98 beta 8

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: The LAME Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 23.06.2008
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 3562

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis LAME 3.98 beta 8

Lame Ain't an MP3 Encoder to najszybszy bezpłatny encoder. Doskonale współpracuje on z wieloma programami do konwertowania  muzyki do formatu mp3.

Kodek ten odznacza się wyjątkowo wysoką jakością kodowania i dużą szybkością działania, co zostało potwierdzone wieloma testami. Konwerter obsługiwany jest z linii komend.  Lame posiada silnik GPSYCHO  oparty na modelu psychoakustycznym. Użytkownik ma możliwość wybrania  trybu kodowania (trybów; mono, stereo, joint stereo) oraz częstotliwości próbkowania. Pliki konwertuje się z linii komend.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • Windows 7 Codec Pack

  Windows 7 Codec Pack to zbiór najpopularniejszych kodeków, które pozwolą uzytkownikom systemu Windows 7 odtwarzać pliki audio i wideo.

 • Vista Codec Package

  Vista Codec Pack 6.5.0 to zbiór najpopularniejszych kodeków koniecznych do odtwarzania multimediów dla systemu Windows Vista, XP oraz 2000.

 • K-Lite Codec Pack

  Ściągnij za darmo najbogatszy pakiet kodeków, oferujący Ci nieskończone możliwości!

 • AC3Filter

  Pobierz już dziś doskonałej jakości filtr DirectShow.

 • LAME MP3 encoder

  LAME MP3 encoder jest to darmowy i szybki encoder , który współpracuje z programami do tworzenia plików MP3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LAME 3.98 beta 8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie