Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kantaris 0.4.1

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Christofer Persson
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 9.1 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1375

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Kantaris 0.4.1

Kantaris Media Player to uniwersalny odtwarzacz multimediów przystosowany świetnie do odtwarzania zarówno plików audio jak i video.

Program jest oparty na innym open-soircowym projekcie - odtwarzaczu VLC i posiada wszystkie jego funkcje w dodatku dodaje bardzo wiele nowych.

Kantaris posiada również wtyczke do Last.fm oraz integruje się ze stroną Apple Movies Trailers.

­

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • Windows 7 Codec Pack

  Windows 7 Codec Pack to zbiór najpopularniejszych kodeków, które pozwolą uzytkownikom systemu Windows 7 odtwarzać pliki audio i wideo.

 • Real Alternative

  Real Alternative to darmowa aplikacja, która pozwoli ci odtwarzać pliki RealMedia bez konieczności instalowania RealPlayera.

 • K-Lite Codec Pack

  Ściągnij za darmo najbogatszy pakiet kodeków, oferujący Ci nieskończone możliwości!

 • K-Lite Codec Pack Standard

  K-Lite Codec Pack to zestaw najpopularniejszych kodeków audio/video, który pozwoli użytkownikowi bez problemu odtwarzać ulubione filmy i muzykę.

 • MPCSTAR

  MPCSTAR 5.4 jest rzeczą, która przyda się każdemu użytkownikowi komputera. Dlaczego? Mamy tu do czynienia z zestawem aplikacji i kodeków, które odpowiadają za poprawne wyświetlanie najlepszych formatów audio i wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kantaris 0.4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie