Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

K-Lite Codec Tweak Tool 5.1

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Codec Guide
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.12.2009
Data modyfikacji: 24.11.2011
Rozmiar: 0,65 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 7
Liczba pobrań: 2039

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis K-Lite Codec Tweak Tool 5.1

K-Lite Codec Tweak Tool to narzędzie służące do kontroli wpisów w rejestrze dotyczących zainstalowanych na komputerze kodeków oraz filtrów audio i video. Najnowszy K-Lite Codec Tweak Tool pozwala usuwać niepotrzebne kodeki i filtry oraz zmieniać ustawienia dźwięku i obrazu. Z jego pomocą można powrócić do domyślnych ustawień kodeków. K-Lite Codec Tweak Tool dostępny jest za darmo. Niestety, K-Lite Codec Tweak Tool z menu po polsku nie jest dostępny.

K-Lite Codec Tweak Tool jest do pobrania razem z K-Lite Codec Pack, którego jest elementem. W K-Lite Codec Tweak Tool za free zdiagnozujesz rejestr Windows a aplikacja sama znajdzie i skasuje błędne wpisy odnoszące się do kodeków i filtrów. K-Lite Codec Tweak Tool ściągnij za darmo i wygeneruj listę (log) wszystkich zainstalowanych kodeków i filtrów. Zainstaluj K-Lite Codec Tweak Tool – download za free.

Licencja

Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest K-Lite Codec Tweak Tool to freeware – można go pobrać całkowicie za darmo. K-Lite Codec Tweak Tool nie jest trial – jego licencja nigdy nie wygasa. Sprawdź K-Lite Codec Tweak Tool – pobierz za darmo klikając na zielny przycisk.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne kompatybilne z K-Lite Codec Tweak Tool to Windows 7, Windows Me, Windows NT, Windows 2000, Windows XP oraz Windows Vista. K-Lite Codec Tweak Tool w wersji pl nie jest dostępny. Nie ma również dla K-Lite Codec Tweak Tool pliku spolszczenie.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • K-Lite Codec Pack Standard

  K-Lite Codec Pack to zestaw najpopularniejszych kodeków audio/video, który pozwoli użytkownikowi bez problemu odtwarzać ulubione filmy i muzykę.

 • AC3Filter

  Pobierz już dziś doskonałej jakości filtr DirectShow.

 • K-Lite Codec Pack 64-bit

  K-Lite Codec Pack 64 bit jest to najnowsza edycja jednego z najbardziej znanych i popularnych zbiorów kodeków działająca na 64 bitowych systemach Windows.

 • FFDShow

  FFDSHow to alternatywny pakiet kodeków, dzieki któremu obejrzysz materiał wideo nawet na nieco starszym sprzęcie bez przycinania! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • K-Lite Mega Codec Pack

  K-lite Mega Codec Pack to najobszerniejsza wersja pakietu kodeków firmy KL Software. Umożliwia on odtwarzanie i kodowanie niemal wszystkich formatów multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: K-Lite Codec Tweak Tool 5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie