Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

K-Lite Codec Pack 9.7.2 Full

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Codec Guide
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.03.2011
Data modyfikacji: 22.01.2013
Rozmiar: 8,72 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 33721

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis K-Lite Codec Pack 9.7.2 Full

K-Lite Codec Pack 9 Full to zestaw starannie dobranych kodeków do odtwarzania wszelkiej maści plików multimedialnych. Jako że został stworzony przez prawdziwych fachowców, mamy tu kodeki uniwersalne, a także kodeki do filmów, kodeki do muzyki,  nawet kodeki audio rmvb. Jest to zestaw darmowy, który jest pozycją obowiązkową na każdym komputerze. K-Lite Codec Pack 9 można pobrać z tej właśnie strony. Nie będzie to długa operacja. Jako że zestaw ma 14 MB, download K-Lite Codec Pack 9 zajmie najwyżej kilka minut. A jakie konkretnie kodeki znajdują się w zestawie?

Pełna lista K-Lite Codec Pack 9 Full jest bardzo długie, wymienimy wiec tylko te najważniejsze. Znajdziemy tu między innymi ffdshow, ffdshow VFW interface, XviD, DivX, CoreAVC, On2 VP6 i VP8,  MPEG-1 / MPEG-2, DivX Pro, x264, Intel Indeo, Intel I.263, huffyuv, I420 (Helix), YV12 (Helix) i wiele, wiele innych. Pobierz zestaw, a Twój system zacznie korzystać z filtrów audio DirectShow, jak MP3 fraunhofer, Vorbis, DC-Bass Source czy WavPack i inne. Jest to zestaw uniwersalny, tak więc K-Lite Codec Pack działa na Windows 8, XP i Vista. Dodatkowy atut to  dołączony do zestawu za darmo odtwarzacz multimedialny Media Player Classic. Wersja full pozwala także na kodowanie plików.

Ten zestaw kodeków do pobrania może być używany zarówno przez przeciętnego użytkownika, jak też i osoby, które tworzą multimedia. Nie ma co prawda wydania K-Lite Codec Pack 9 pl, jednak nie jest ono do niczego potrzebne. Po prostu instalujemy kodeki i już. Zaleca się przed tą operacją usunięcie zainstalowanych wcześniej w systemie – inaczej może to wywoływać konflikty, owocujące w przerywaniu działania danego klipu. Jeśli ktoś dobrze zna się na rzeczy, może wejść w ustawienia kodeków i własnoręcznie dokonywać ich konfiguracji. Jednak zalecamy to wyłącznie ekspertom w temacie – własnoręczne przestawianie ustawień może zaowocować przekłamaniami w obrazie i dźwięku. W zestawie K-Lite Codec Pack 8 Full są już przygotowane do działania i nie musimy nic w nich grzebać. Dlatego też wystarczy zwykła instalacja.

Dzięki K-Lite Codec Pack 9 Full każdy film, nagranie audio oraz klipy będą odtwarzane w najlepszej możliwej jakości. Zachęcamy wiec do pobierania za darmo tego zestawu z naszej strony – przyda się na pewno.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • MPlayer

  Zestaw kodeków przydatnych podczas korzystania z programu MPlayer.

 • DivX Plus

  Jak wiadomo, jakość obrazu na komputerze zależy nie tylko od karty graficznej, ale tez od mnóstwa dodatkowych czynników – jak kodeki, filtry, konwertery, itp.

 • K-Lite Codec Pack 64-bit

  K-Lite Codec Pack 64 bit jest to najnowsza edycja jednego z najbardziej znanych i popularnych zbiorów kodeków działająca na 64 bitowych systemach Windows.

 • K-Lite Codec Pack

  Ściągnij za darmo najbogatszy pakiet kodeków, oferujący Ci nieskończone możliwości!

 • Vista Codec Package

  Vista Codec Pack 6.5.0 to zbiór najpopularniejszych kodeków koniecznych do odtwarzania multimediów dla systemu Windows Vista, XP oraz 2000.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: K-Lite Codec Pack 9.7.2 Full

dodał: ~olo , 24.09.2012

POBRAŁAM TE KODEKI I JEST OK, WSZYSTKO DZIAŁA. POTRZEBOWAŁAM REALVIEDEO 4 BEZ, KTÓREGO NIE MOGŁAM ODTWORZYĆ FILMU, PO POBRANIU TEGO KODEK PACK'A WSZYSTKO DZIAŁA.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie