Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

K-Lite Codec Pack 6.7 Full

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Codec Guide
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.01.2011
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 2560

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis K-Lite Codec Pack 6.7 Full

K-Lite Codec Pack 6.7 Full to zestaw starannie wyselekcjonowanych kodeków i filtrów, których zadaniem jest jak najlepsze odtwarzania na naszych komputerach plików multimedialnych. Po jego zainstalowaniu możemy mieć pewność, że każdy film czy plik audio będzie odtwarzany z najlepszą możliwą jakością. Ponieważ download K-Lite Codec Pack jest całkowicie darmowy, polecamy go każdemu użytkownikowi. Obojętnie od tego, czy ma się XP, Vista, czy Windows 7, komponenty będą spisywać się tak samo dobrze. A w ich skład wchodzą między innymi kodeki VFW:  XviD , DivX Pro, x264, On2 VP6 i VP7, Intel Indeo, Intel I.263, huffyuv, I420 (Helix), YV12 (Helix), kodeki audio ACM: MP3 (Fraunhofer i LAME), AC3Filter.ACM, Vorbis, DivX ;) Audio.

Pobierz ten zestaw, a znajdziesz w nim także filtry: MPEG-1 / MPEG-2, AC3/DTS/LPCM/ MP1/MP2 (AC3Filter), Vorbis (CoreVorbis), AAC (CoreAAC), MusePack (RadLight), WavPack (CoreWavPack), OptimFROG (RadLight) i DC-Bass Source. Oprócz tego „na wyposażeniu” zestawu znajduje się także odtwarzacz Media Player Classic, na którym bez problemu odtworzymy filmy w większości używanych formatów. Zestaw K-Lite Codec Pack odtworzy rmvb, avi, mpeg i inne rodzaje nagrań wideo.

Co prawda nie ma wydania zestawu w wersji pl, jednak nie jest ona do niczego potrzebna. Zalecamy przed instalacja zestawu usunąć poprzednie kodeki – inaczej mogą nastąpić konflikty między nowymi a starymi, wpływające na jakość obrazu. Wypada też dodać na koniec, że wraz z zestawem otrzymamy takie narzędzia jak GSpot Codec Information Appliance, VobSubStrip , GraphEdit, AVI Fixed,  FourCC Changer i Bitrate Calculator.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • Win7codecs

  Jak wszyscy wiedzą, jakość odtwarzanych na komputerze filmików i muzyki zależy nie tylko od posiadanych kart (graficznej i dźwiękowej), ale także od filtrów i kodeków, które zapewniają jak najlepsze dekodowanie.

 • DirectX 11

  DirectX to zestaw funkcji niezbędnych do generowania grafiki na komputerze.

 • MPlayer

  Zestaw kodeków przydatnych podczas korzystania z programu MPlayer.

 • DivX Plus

  Jak wiadomo, jakość obrazu na komputerze zależy nie tylko od karty graficznej, ale tez od mnóstwa dodatkowych czynników – jak kodeki, filtry, konwertery, itp.

 • FFDShow

  FFDSHow to alternatywny pakiet kodeków, dzieki któremu obejrzysz materiał wideo nawet na nieco starszym sprzęcie bez przycinania! Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: K-Lite Codec Pack 6.7 FullAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie