Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

K-Lite Codec Pack 6.6.0

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Codec Guide
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2010
Rozmiar: 14 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 853

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis K-Lite Codec Pack 6.6.0

Kodeki do filmów to niezbędny element w każdym systemie operacyjnym. Dzięki nim mamy możliwość bezproblemowego odtwarzania filmów i muzyki. Istnieją dziesiątki kodeków audio, dziesiątki wideo, jednak nie ma sensu wyszukiwać po jednym i instalować, skoro są gotowe ich pakiety. Takim właśnie zestawem jest K Lite Pack. Jego najnowsza edycja zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników, tym bardziej, że prócz samych kodeków mamy tu także narzędzia służące regulacji ustawień.

Download K-Lite Codec Pack nie kosztuje ani grosza, a dostajemy wraz z nim odtwarzacz Media Player Classic, kodeki ffdshow (ffdshow, ffdshow VFW interface), filtry wideo DirectShow (XviD, CoreAVC, On2 VP6, DivX, MPEG-1 / MPEG-2), a także kodeki wideo VFW (x264, Intel Indeo, Intel I.263, huffyuv, YV12 (Helix). Jest to wersja Lite Codec Pack Full, wiec zawiera także filtry audio DirectShow – MP3 (Fraunhofer), AC3/DTS/LPCM/MP1/MP2 (AC3Filter), Vorbis (CoreVorbis), AAC (Core AAC), MusePack (RadLight), CD-Bass Source, OptimFROG. Osobna lista to filtry DirectShow source: AVI Splitter (Gabest oraz Haali Media Splitter), MP4 Splitter, Ogg Splitter, MPEG PS/TS splitter, CDDA Reader, FLV Splitter. Nie brak także filtru napisów DirectVobSub.

Choć nie jest to wydanie K-Lite Codec Pack pl, to przeciętnemu użytkownikowi nie jest ono do niczego potrzebne. Wystarczy po prostu zainstalować cały zestaw, aby cieszyć się doskonałym odtwarzaniem filmów i muzyki. Jeśli ktoś jednak jest zaawansowanym użytkownikiem, może także samemu regulować ustawienia poszczególnych komponentów. Radzimy to jednak robić wyłącznie znawcom – w innym przypadku można nawet zaszkodzić. Dla ekspertów pakiet zawiera następujące pozycje: GSpot Codec Information Appliance, VobSubStrip, GraphEdit oraz AVIO Fixed. Można także skorzystać z FourCC Changer oraz Bitrate Calculator.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • DirectX 11

  DirectX to zestaw funkcji niezbędnych do generowania grafiki na komputerze.

 • QuickTime Altrnative

  QuickTime Alternative to darmowa i poważnie odchudzona wersja program QuickTime, która zawiera tylko elementy niezbędne do odtwarzania multimediów, zwłaszcza tych znajdujących się na strona www.

 • K-Lite Codec Pack Basic

  Ściągnij za darmo podstawowy pakiet kodeków!

 • K-Lite Codec Pack 64-bit

  K-Lite Codec Pack 64 bit jest to najnowsza edycja jednego z najbardziej znanych i popularnych zbiorów kodeków działająca na 64 bitowych systemach Windows.

 • Windows 7 Codec Pack

  Windows 7 Codec Pack to zbiór najpopularniejszych kodeków, które pozwolą uzytkownikom systemu Windows 7 odtwarzać pliki audio i wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: K-Lite Codec Pack 6.6.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie