Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

K-Lite Codec Pack 6.4.0 Full

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Codec Guide
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.10.2010
Rozmiar: 14.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 622

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis K-Lite Codec Pack 6.4.0 Full

Każdy użytkownik chce mieć najlepszą jakość oglądanych filmów i odtwarzanej muzyki. Co zrobić, aby tak się stało? To proste – pobrać specjalnie przygotowany zestaw. Kodeki do filmów rozsiane są po całej sieci, ale kto by miał czas ściągać je pojedynczo. Najlepiej zaufać fachowcom i pobrać pełen pakiet, dzięki czemu z pewnością niczego nam nie zabraknie. K-Lite Codec Pack Full to właśnie taki zestaw, którego ściągnięcie polecamy dosłownie każdemu. Dlaczego?

Download  K-Lite Codec Pack posiada wsparcie dla większej ilości formatów audio i wideo, obsługę kodowania plików, a pełna zawartość pakietu to dość długa lista komponentów. Znajdziemy w nich między innymi odtwarzacz Media Player Classic, ffdshow wraz z pluginami, filtry wideo jak XviD, DivX, On2 VP6, MPEG 1 /-MPEG 2, Intel Indeo, YV412 Helix. Nadto download Codec Pack da użytkownikowi filtry audio: mp3 fraunhofer, AC3/DTS/LPCM/MP1/MP2, Vorbis (CoreVorbis), AAC, DC-Bass Source, MusePack, OptimFROG.

Na tym jeszcze nie koniec. W zestawie znajdują się filtry DirectShow: AVI splitter (Gabest), AVI splitter (Haali Media Splitter), MP4 splitter (Haali Media Splitter), Matroska splitter (Haali Media Splitter), Matroska splitter (Gabest), Ogg splitter (Haali Media Splitter), FLV splitter (Gabest), MPEG PS/TS splitter (Haali Media Splitter), CDDA Reader, AC3/DTS Source (AC3File) i wiele innych. Nie brak też popularnego filtru napisów DirectVobSub.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, wszystkie K-Lite Codec Pack pod Windows 7, XP i Vista spisuje się najlepiej. Tu także w pełni docenimy załączone narzędzia GSpot Codec Information Appliance, VobSubStrip, GraphEdit, AVI Fixed, FourCC Changer czy Bitrate Calculator. Po takiej wyliczance nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że K-Lite Codec Pack 6.4.0 Full jest rzeczą niezbędną na każdym komputerze?

Przed instalacja pakietu radzimy odinstalować poprzednie, już znajdujące się w systemie, co pozwoli uniknąć ewentualnych konfliktów. Warto tez dodać, że podczas instalacji mamy możliwości wybrania, których elementów nie chcemy. Mniej zaawansowanym użytkownikom radzimy jednak instalację całości. Podobnie jak i grzebanie w ustawieniach poszczególnych elementów – co również jest możliwe w K-Lite Codec Pack 6.4.0 Full

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • DirectX 11

  DirectX to zestaw funkcji niezbędnych do generowania grafiki na komputerze.

 • MPlayer

  Zestaw kodeków przydatnych podczas korzystania z programu MPlayer.

 • LAME MP3 encoder

  LAME MP3 encoder jest to darmowy i szybki encoder , który współpracuje z programami do tworzenia plików MP3.

 • Win8codecs

  Oto kolejna już, oficjalna paczka kodeków multimedialnych dla Windows 8.

 • MPCSTAR

  MPCSTAR 5.4 jest rzeczą, która przyda się każdemu użytkownikowi komputera. Dlaczego? Mamy tu do czynienia z zestawem aplikacji i kodeków, które odpowiadają za poprawne wyświetlanie najlepszych formatów audio i wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: K-Lite Codec Pack 6.4.0 FullAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie