Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

K-Lite Codec Pack 6.3.0 Full

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Codec Guide
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.09.2010
Rozmiar: 14.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 916

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis K-Lite Codec Pack 6.3.0 Full

K-Lite Codec Pack full to pakiet, który zalicza się do absolutnych “musisz-mieć” każdego posiadacza komputera. Powód jest bardzo prosty – każdy ogląda na komputerze filmy czy teledyski, ten zestaw to najświeższe i najbardziej aktualne kodeki do filmów. Dzięki nim nie zdarzy się nigdy sytuacja, w której komputer odmówi odtworzenia filmu. K-Lite Codec Pack jest za darmo, a jako dodatek dołączony jest do niego odtwarzacz Media Player Classic.

Jeżeli użytkownik komputera chce mieć pewność, że jego sprzęt obsłuży wszelkie pliki audiowizualne, powinien wykonać download K-Lite Codec Pack. Nie kosztuje to ani grosza, zaś w skład pakietu wchodzą między innymi: ffdshow, filtry XviD, On2 VP6, MPEG-1/MPEG-2, kodeki x264, Intel I.263, I420(Helix), filtry audio: mp3, AAC (CoreAAC), MusePak, DC-Bass Source, Vorbis i dziesiątki innych. Co prawda nie ma wydania K-Lite Codec Pack po polsku, jednak nie jest ono do niczego potrzebne. Wszystkie elementy pakietu uruchamiają się automatycznie podczas odtwarzania plików multimedialnych – nie trzeba niczego ustawiać, ani też niczym sterować.

Bez zarzutu K-Lite Codec Pack działa pod Windows 7, a także wcześniejszymi wersjami systemu, czyli Vista i XP. To rzecz niezbędna dla każdego, kto chce bezproblemowo odtwarzać pliki audiowizualne na komputerze. Dzięki temu zestawowi najlepszych i najświeższych kodeków i filtrów obraz i dźwięk będą mieć najwyższą jakość. Oczywiście praca tych elementów w żaden sposób nie spowalnia pracy komputera, zaś sam zestaw nie zajmuje dużo miejsca na twardym dysku. Najważniejsze zaś jest to, że nie trzeba za niego płacić ani grosza.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • LAME MP3 encoder

  LAME MP3 encoder jest to darmowy i szybki encoder , który współpracuje z programami do tworzenia plików MP3.

 • AC3Filter

  Pobierz już dziś doskonałej jakości filtr DirectShow.

 • MPlayer

  Zestaw kodeków przydatnych podczas korzystania z programu MPlayer.

 • Vista Codec Package

  Vista Codec Pack 6.5.0 to zbiór najpopularniejszych kodeków koniecznych do odtwarzania multimediów dla systemu Windows Vista, XP oraz 2000.

 • K-Lite Codec Pack

  Ściągnij za darmo najbogatszy pakiet kodeków, oferujący Ci nieskończone możliwości!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: K-Lite Codec Pack 6.3.0 FullAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie