Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

K-Lite Codec Pack 5.7.0 Basic

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Codec Guide
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.02.2010
Rozmiar: 5.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12573

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis K-Lite Codec Pack 5.7.0 Basic

Kodeki video i audio są jednym z podstawowych elementów zapewniających bezproblemowe używanie komputera. Odkodowują one strumień danych a więc umożliwiają odtwarzanie plików, w tym przypadku, multimedialnych. K-Lite Codec Pack jest doskonałym zestawem filtrów, kodeków i innych narzędzi, które sprawiają, że na każdym komputerze można odtwarzać pliki audio i wideo. K-Lite za free jest nie tylko doskonałym rozwiązaniem w dziedzinie kodeków ale też niezbędnym elementem każdego komputera. K-Lite Codec Pack to kodeki darmowe – pobierz teraz. Na tej stronie kodeki K-Lite do pobrania w wersji Basic – wszystko, czego potrzeba do odtworzenia najpopularniejszych plików.

K-Lite Codec Pack 5.7.0 Basic to kodeki obsługujące formaty: AVI, MKV, MP4, FLV, OGM, MPEG, MOV, HDMOV, TS, M2TS i OGG. K-Lite Codec Pack Basic wyróżnia się częstymi aktualizacjami, łatwością w użyciu, prostą instalacja a dla zaawansowanych użytkowników możliwością wyboru składników w czasie instalacji. Usuwając kodeki K-Lite Pack pozbywasz się z komputera wszystkich wpisów rejestru, przez co można bezproblemowo zainstalować nowe kodeki. Download K-Lite Codec Pack trwa chwilę, ściągnij jeden z najlepszych bibliotek kodeków dostępnych w internecie. Pobierz kodeki K-Lite 5.7 – nowe kodeki, także dla Windows 7.

K-Lite Codec Pack to starannie wybrany zespół składników potrzebnych do prawidłowego działania multimediów komputera. Po zainstalowaniu kodeki audio i video można dowolnie konfigurować, wybierając dowolnie elementy aplikacji. K-Lite Pack nie ma żadnych składników, które mogą być szkodliwe dla komputera. W celu uniknięcia niezgodności K-Lite Codec Pack usuwa z dysku kodeki do odtwarzania filmów i muzyki, również te uszkodzone. K-Lite Codec Pack współpracuje z Windows Media Player i Windows Media Center i innymi odtwarzaczami opartymi na DirectShow, takimi jak Media Player Classic, BS.Player, ZoomPlayer. Pobierz kodeki K-Lite i oglądaj filmy, słuchaj muzyki bez problemów.

Najnowsze kodeki K-Lite 5.7.0 zyskały następujące ulepszenia: zmieniono domyślny kodek H.264 z ffdshow (libavcodec) na ffdshow (ffmpeg-mt); uaktualniano spliter Gabest MP4 do wersji 1.3.1572.0; uaktualniono narzędzie Codec Tweak do wersji 4.2.0; ulepszono obsługę komputerów z procesorami wielordzeniowymi oraz inne, drobne zmiany. Pamiętaj – wpisuj nazwę K-Lite Codec Pack 5.7.0 Basic prawidłowo, co gwarantuje pobranie oryginalnego oprogramowania (błędne wersje pisowni: K lite, KLite, k Lite Codek, K Lite Codek Pack, K-Lite Kodek Pack).

Składniki K-Lite Codec Pack 5.7 Basic to:

ffdshow:
ffdshow (wersja 3158)

Filtry DirectShow:
Haali Media Splitter (wersja 1.9.42.1)
MP4 splitter (Gabest) (wersja 1.3.1572.0)
FLV splitter (Gabest) (wersja 1.3.1572.0)

Filtry napisów DirectShow:
DirectVobSub (czyli VSFilter) (wersja 2.39.5.3)

Pozostałe filtry:
Haali Video Renderer (wersja 1.9.42.1)

Narzędzia:
Codec Tweak Tool (wersja 4.2.0)

Wymagania systemowe
K-Lite Codec Pack 5.7.0 Basic, kodeki najnowsze działają na następujących systemach operacyjnych: Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista oraz Windows 7. Są to najnowsze kodeki K-Lite – pobierz teraz.

Wersja polska
K-Lite Codec Pack to kodeki w wersji pl nie dostępne, jednak w większości przypadków konfiguracja nie jest potrzebna ponieważ domyślne ustawienia zostały dobrane optymalnie.  
Wypróbuj K-Lite Codec Pack 5.7 Basic – pobierz za darmo. Potrzebujesz kodeki, programy do filmów i muzyki? Wejdź do działu Multimedia.


Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • Real Alternative

  Real Alternative to darmowa aplikacja, która pozwoli ci odtwarzać pliki RealMedia bez konieczności instalowania RealPlayera.

 • K-Lite Codec Pack

  Ściągnij za darmo najbogatszy pakiet kodeków, oferujący Ci nieskończone możliwości!

 • QuickTime Altrnative

  QuickTime Alternative to darmowa i poważnie odchudzona wersja program QuickTime, która zawiera tylko elementy niezbędne do odtwarzania multimediów, zwłaszcza tych znajdujących się na strona www.

 • K-Lite Codec Pack Basic

  Ściągnij za darmo podstawowy pakiet kodeków!

 • K-Lite Codec Pack 64-bit

  K-Lite Codec Pack 64 bit jest to najnowsza edycja jednego z najbardziej znanych i popularnych zbiorów kodeków działająca na 64 bitowych systemach Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: K-Lite Codec Pack 5.7.0 BasicAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie