Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

K-Lite Codec Pack 4.3.1. Standard

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Codec Guide
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.11.2008
Rozmiar: 7 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 4828

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis K-Lite Codec Pack 4.3.1. Standard

K-Lite Codec Pack to zbiór filtrów, kodeków i narzędzi konicznych do rozkodowania i odtwarzania różnych formatów plików audio i wideo. Zestaw występuje w kilku wersjach różniących się ilością i stopniem powszechności zawartych kodeków tak, że każdy użytkownik może wybrać dla siebie odpowiedni dla jego potrzeb.


Pakiet K-Lite Codec Pack w wersji Full zawiera dodatkowo liczne formaty dla kompresji bezstratnej (audio). Jest to paczka przeznaczona przede wszystkim dla użytkowników pracujących  z multimediami.

Każdy z zestawów K-Lite Codec Pack posiada również odtwarzać Media Player Classic obsługujący również płyty DVD.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • Real Alternative

  Real Alternative to darmowa aplikacja, która pozwoli ci odtwarzać pliki RealMedia bez konieczności instalowania RealPlayera.

 • FFDShow

  FFDSHow to alternatywny pakiet kodeków, dzieki któremu obejrzysz materiał wideo nawet na nieco starszym sprzęcie bez przycinania! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Vista Codec Package

  Vista Codec Pack 6.5.0 to zbiór najpopularniejszych kodeków koniecznych do odtwarzania multimediów dla systemu Windows Vista, XP oraz 2000.

 • LAME MP3 encoder

  LAME MP3 encoder jest to darmowy i szybki encoder , który współpracuje z programami do tworzenia plików MP3.

 • Combined Community Codec Pack (CCCP)


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: K-Lite Codec Pack 4.3.1. StandardAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie