Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GSpot 2.70a

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Steve G
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.06.2008
Rozmiar: 0.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1015

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GSpot 2.70a

GSpot jest wyjątkowo przydatnym programem. Aplikacja pozawala szybko sprawdzić jakich kodeków i filtrów potrzebujemy żeby otworzyć dany plik multimedialny. 

Program potrafi wskazać zainstalowane w systemie kodeki i problemy związane z nimi. GSpot podaje dokładne informacje na temat pliku: rozmiar, rozdzielczość, jakość, ilość klatek, proporcje, stopień i rodzaj kompresji, ilość ścieżek audio, ilość kanałów oraz częstotliwość próbkowania. Program rozpoznaje blisko 350 formatów video oraz ok. 150 formatów audio.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • K-Lite Codec Pack Standard

  K-Lite Codec Pack to zestaw najpopularniejszych kodeków audio/video, który pozwoli użytkownikowi bez problemu odtwarzać ulubione filmy i muzykę.

 • Real Alternative

  Real Alternative to darmowa aplikacja, która pozwoli ci odtwarzać pliki RealMedia bez konieczności instalowania RealPlayera.

 • Windows 7 Codec Pack

  Windows 7 Codec Pack to zbiór najpopularniejszych kodeków, które pozwolą uzytkownikom systemu Windows 7 odtwarzać pliki audio i wideo.

 • K-Lite Mega Codec Pack

  K-lite Mega Codec Pack to najobszerniejsza wersja pakietu kodeków firmy KL Software. Umożliwia on odtwarzanie i kodowanie niemal wszystkich formatów multimedialnych.

 • FFDShow

  FFDSHow to alternatywny pakiet kodeków, dzieki któremu obejrzysz materiał wideo nawet na nieco starszym sprzęcie bez przycinania! Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GSpot 2.70aAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie