Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GSpot 2.70a

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Steve G
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.06.2008
Rozmiar: 0.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1018

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GSpot 2.70a

GSpot jest wyjątkowo przydatnym programem. Aplikacja pozawala szybko sprawdzić jakich kodeków i filtrów potrzebujemy żeby otworzyć dany plik multimedialny. 

Program potrafi wskazać zainstalowane w systemie kodeki i problemy związane z nimi. GSpot podaje dokładne informacje na temat pliku: rozmiar, rozdzielczość, jakość, ilość klatek, proporcje, stopień i rodzaj kompresji, ilość ścieżek audio, ilość kanałów oraz częstotliwość próbkowania. Program rozpoznaje blisko 350 formatów video oraz ok. 150 formatów audio.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • LAME MP3 encoder

  LAME MP3 encoder jest to darmowy i szybki encoder , który współpracuje z programami do tworzenia plików MP3.

 • Windows 7 Codec Pack

  Windows 7 Codec Pack to zbiór najpopularniejszych kodeków, które pozwolą uzytkownikom systemu Windows 7 odtwarzać pliki audio i wideo.

 • K-Lite Codec Pack Basic

  Ściągnij za darmo podstawowy pakiet kodeków!

 • Real Alternative

  Real Alternative to darmowa aplikacja, która pozwoli ci odtwarzać pliki RealMedia bez konieczności instalowania RealPlayera.

 • QuickTime Altrnative

  QuickTime Alternative to darmowa i poważnie odchudzona wersja program QuickTime, która zawiera tylko elementy niezbędne do odtwarzania multimediów, zwłaszcza tych znajdujących się na strona www.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GSpot 2.70aAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie