Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FFDShow 2012

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: ffdshow
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.05.2011
Data modyfikacji: 29.02.2012
Rozmiar: 4,50 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8847

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FFDShow 2012

FFDShow 2012 to najnowsza wersja jednego z najpopularniejszych pakietów filtrów dostępny dla użytkowników systemu operacyjnego Microsoft Windows, który umożliwia oglądanie plików multimedialnych zapisanych w formacie DivX, XviD, MPEG-2, OGM, a także filmów z nagranym dźwiękiem w AC3. Dzięki temu, program doskonale radzi sobie z różnego rodzaju plikami wideo, umożliwiając ich odtwarzanie w bardzo dobrej jakości. Aplikacja może też przydać się do prostej edycji plików wideo, poprzez np. zmianę rozdzielczości, wyostrzenie obrazu czy choćby edycję sposobu wyświetlania napisów. W porównaniu do innych dekoderów, FFDShow doskonale radzi sobie z odtwarzaniem starszych plików multimedialnych, zapisanych jeszcze w formatach DivX 3.x i 4.x. Inną wielką zaletą tego dekodera jest fakt, że nie zaśmieca on za bardzo systemu, a przy tym oferuje stosunkowo sporą liczbę filtrów obrazu, jak i dźwięku. Warto jednak pamiętać, że FFDShow to nie kodek kompletny, który zapewni nam możliwość odtwarzania wszystkich liczących się formatów plików wideo czy audio. Program nie wspiera np. plików RMVB, MKV czy MOV, dlatego żeby móc je odtwarzać, należy pobrać dodatkowo jakiś inny zestaw kodeków.

Download FFDShow to obowiązkowa pozycja dla wszystkich użytkowników, którzy lubią oglądać filmy na swoim komputerze. Zaawansowani użytkownicy mogą znaleźć w nim szereg opcji i filtrów, których odpowiednie ustawienie może realnie wpłynąć na jakość wyświetlanych obrazów. Aplikacja nie wymaga jednak ingerencji ze strony użytkowników i może działać automatycznie, wystarczy ją tylko zainstalować. Współpraca FDDShow z Win 7, a więc najnowszym systemem operacyjnym Microsoftu układa się bardzo dobrze, ale sam pakiet filtrów działa również z poprzednimi wersjami tego systemu operacyjnego. 

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • K-Lite Mega Codec Pack

  K-lite Mega Codec Pack to najobszerniejsza wersja pakietu kodeków firmy KL Software. Umożliwia on odtwarzanie i kodowanie niemal wszystkich formatów multimedialnych.

 • x264 Video Codec

  r2145 Video Codec to darmowy kodek przeznaczony do kodowania strumieni wideo H264/AVC – przyda się na każdym komputerze

 • DirectX 11

  DirectX to zestaw funkcji niezbędnych do generowania grafiki na komputerze.

 • Windows 7 Codec Pack

  Windows 7 Codec Pack to zbiór najpopularniejszych kodeków, które pozwolą uzytkownikom systemu Windows 7 odtwarzać pliki audio i wideo.

 • FFDShow

  FFDSHow to alternatywny pakiet kodeków, dzieki któremu obejrzysz materiał wideo nawet na nieco starszym sprzęcie bez przycinania! Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FFDShow 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie