Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FFDShow 2009.04.26

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: ffdshow
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 3,8 MB
System operacyjny: Windows 98, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 4574

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FFDShow 2009.04.26

Jeśli masz problemy z odtwarzaniem filmu wideo, brak jest dźwięku lub wizji a obraz jest zniekształcony dobrze trafiłeś. Na pewno brakuje na twym komputerze kodeków. FFDShow w wersji 2009 to wysokiej klasy dekoder multimedialny obsługujący pliki audio i video, które są zapisane w formacie DivX, XviD i MPEG 4 w wersji 1, 2 i 3. Nie posiadając FFDShow nie odtworzysz ani audio ani wideo zasobów swego komputera. Program FFDshow codec jest udostępniony całkowicie za darmo. FFDShow jest nadzwyczaj szybki i prosty w obsłudze. Wykorzystuje on biblioteki libavcodec, XviD oraz inne biblioteki open source.

Premiera FFDshow miała miejsce w kwietniu 2002 roku jako alternatywa dla popularnych kodeków Dvix całkowicie za darmo. FFDshow za free wyposażony jest w zestaw filtrów oraz umożliwia manipulowanie ścieżką dźwiękową poprzez na przykład dodawanie efektów specjalnych - equalizer, dekoder czy Dolby. Download programu jest bardzo prosty i szybki a posiadanie go na komputerze to podstawa jego poprawnego działania.

Darmowy FFDshow codec posiada bardzo bogaty zestaw filtrów postprocessingujących. Pobierz FFDShow 2009, aby cieszyć się z oglądania filmów i słuchania muzyki bez konieczności instalacji dodatkowych kodeków. Nie ma znaczenia, że FFDShow nie jest po polsku. Jeśli nie są nam potrzebne jego zaawansowane opcje jego obecności nawet nie zauważymy. FFDShow to freeware – decydując się na używanie FFDShow i jego download nie zapłacisz ani grosza za oryginalną wersje programu.

Najnowsze kodeki FFDShow to rewelacyjny i bardzo szybki alternatywny dekoder plików video. Doskonale sprawdza się on na starszym sprzęcie, gdzie mogą wystąpić problemy z płynnym odtwarzaniem filmów. Program pozwala komputerowi obsłużyć nawet starsze formaty DivX 3.x i 4.x. FFDShow posiada bardzo dobry algorytm odpowiadający za obróbkę obrazu. Dzięki FFDShow obraz staje się niebywale wyraźny. Najnowsza wersja FFDShow 2009 dostępna jest na naszym serwisie – pobierz i usprawnij swój komputer.

Aby zapewnić nadążenie za najnowszymi technologiami kodeki FFDShow są jednymi z najczęściej aktualizowanych aplikacji - w przeciągu miesiąca wypuszczanych jest nawet kilka nowych wersji. Jest on tez stale ulepszany a błędy zauważane przez użytkowników usuwane. Swą popularność FFDShow zawdzięcza libavcodec, dzięki któremu możliwe jest otwarcie niemal każdego pliku audio i wideo, divx, xvid, mpeg4, mpeg2, AVC, X264, mjpeg itp.

Zaawansowani użytkownicy mają możliwość konfiguracji programu i wybierania poszczególnych, potrzebnych w bieżącym momencie, elementów. FFSDhow posiada kilka przydatnych funkcji. W FFSDhow można usunąć przeplot, zmienić rozdzielczość, usunąć czarne paski, skonfigurować napisy, usunąć szumy czy inne zakłócenia obrazu. Zdecyduj się na FFDShow, aby nie mieć problemów z odtwarzaniem filmów i muzyki zachowanej w różnych formatach. FFDShow pomoże ci odtworzyć każdy plik multimedialny bez problemów. Śmiało można powiedzieć, że nie da się wydajnie używać komputera bez FFDShow - ściągnij już teraz za darmo.

Program FFDShow jest kompatybilny z większością systemów Microsoft – FFDShow działa na Vista, 95, 98, 2000, Me, XP. FFDShow działa na x64 Vista. FFDShow jest kompatybilny z Windows 7. Przypominamy, aby stosować prawidłową pisownię programu a nie błędne słowa kluczowe takie jak fddshow czy ffshow, co może utrudnić znalezienie oryginalnego oprogramowania. Nie jest dostępne dla FFDShow spolszczenie. Nie ma FFDShow 2009 w wersji pl ale za to FFDShow jest za darmo a brak wersji polskiej jest niezauważalny. Najnowszy FFDShow do pobrania z naszego serwisu. Zobacz inne kodeki w dziale multimedia.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • DirectX 11

  DirectX to zestaw funkcji niezbędnych do generowania grafiki na komputerze.

 • QuickTime Altrnative

  QuickTime Alternative to darmowa i poważnie odchudzona wersja program QuickTime, która zawiera tylko elementy niezbędne do odtwarzania multimediów, zwłaszcza tych znajdujących się na strona www.

 • Win7codecs

  Jak wszyscy wiedzą, jakość odtwarzanych na komputerze filmików i muzyki zależy nie tylko od posiadanych kart (graficznej i dźwiękowej), ale także od filtrów i kodeków, które zapewniają jak najlepsze dekodowanie.

 • K-Lite Codec Tweak Tool

  K-Lite Codec Tweak Tool to narzędzie służące do kontroli wpisów w rejestrze dotyczących zainstalowanych na komputerze kodeków oraz filtrów audio i video.

 • Windows 7 Codec Pack

  Windows 7 Codec Pack to zbiór najpopularniejszych kodeków, które pozwolą uzytkownikom systemu Windows 7 odtwarzać pliki audio i wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FFDShow 2009.04.26Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie