Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DivX Plus 9.1

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: DivX Network
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.12.2010
Data modyfikacji: 17.06.2013
Rozmiar: 71 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1813

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DivX Plus 9.1

Jak wiadomo, jakość obrazu na komputerze zależy nie tylko od karty graficznej, ale tez od mnóstwa dodatkowych czynników – jak kodeki, filtry, konwertery, itp. Oczywiście nikt nie ma czasu i ochoty, aby dodawać je pojedynczo do systemu, dlatego też powstają specjalne pakiety, zawierające wszystko.  DivX Plus właśnie to pakiet kodeków i filtrów, których zadaniem jest zapewnienie jak najlepszego obrazu i dźwięku podczas oglądania klipów i słuchania muzyki. Dzięki niemu pliki .divx, .avi, .mp4, .mov, .rmvb, .wmv czy .mkv będą działać perfekcyjnie na każdym odtwarzaczu. Nadto zestaw ten zawiera DivX Plus Converter do konwertowania materiałów wideo w różnych formatach.

Divx Plus zapewnia HD, a dodatkową jego funkcją jest opcja DivX To Go. Co daje użytkownikowi? Pozwala w sposób automatyczny dostosowywać materiał wideo do puszczania go na stacjonarnych odtwarzaczach DVD, a także konsolach do gier i telewizorach. Posługuje się przy tym wyborem jednego z certyfikatów posiadanych przez odtwarzacz, następnie należy tylko zrzucić film na płytę lub pendrive i gotowe - da się go odtworzyć na urządzeniu zewnętrznym.

Oczywiście cały pakiet jest darmowy i każdy może pobrać go na swój komputer. Następnie wystarczy zainstalować kodeki i możemy cieszyć się filmami i muzyką doskonałej jakości. Aby dokonać poprawnej instalacji, musimy znajdować się w trybie online. Nadto przed instalacją pakietu zaleca się usuniecie z systemu wszystkich poprzednich kodeków. Pozostawienie ich może spowodować kłopoty z poprawnym odtwarzaniem niektórych filmów czy plików wideo.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • K-Lite Codec Pack Basic

  Ściągnij za darmo podstawowy pakiet kodeków!

 • MPCSTAR

  MPCSTAR 5.4 jest rzeczą, która przyda się każdemu użytkownikowi komputera. Dlaczego? Mamy tu do czynienia z zestawem aplikacji i kodeków, które odpowiadają za poprawne wyświetlanie najlepszych formatów audio i wideo.

 • FFDShow

  FFDSHow to alternatywny pakiet kodeków, dzieki któremu obejrzysz materiał wideo nawet na nieco starszym sprzęcie bez przycinania! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Combined Community Codec Pack (CCCP)

 • K-Lite Codec Pack Standard

  K-Lite Codec Pack to zestaw najpopularniejszych kodeków audio/video, który pozwoli użytkownikowi bez problemu odtwarzać ulubione filmy i muzykę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DivX Plus 9.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie