Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DivX 7

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: DivX
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.08.2009
Rozmiar: 20.2MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 163

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DivX 7

DivX 7 jest zbiorem kodeków przeznaczonym dla systemu Windows. DivX 7 do pobrania z naszego serwisu to najnowsza wersja pakietu DivX 7. Najnowszy DivX został zaopatrzony w oczekiwaną obsługę H.264 i AAC. Ściągając DivX 7 za darmo uzyskasz wszystko, co potrzebne by cieszyć się filmami wideo o wysokiej jakości, również HD H.264 (rozszerzenie MKV) z dźwiękiem AAC. Przy pomocy DivX można nagrywać płyty DVD, które bez problemu można używać na odtwarzaczach DVD. Dzięki DivX możliwa jest kompresja video.

W pakiecie DivX znajduje się odtwarzacz DivX Player dający doskonałą jakość odtwarzania filmów HD. Dostosowany jest on do odtwarzania plików DIVX, MKV (DivX Plus HD), oraz H.264 z AAC. Pomocną funkcją jest możliwość nagrywania płyt DivX, które można odtwarzać na odtwarzaczach DVD. Odtwarzacz DivX Player to program, który obsługuje także inne popularne formaty wideo. DivX Player za free odtwarza filmy z doskonałym dźwiękiem Dolby Digital Surround 5.1. Filmy można odtwarzać z napisami z plików o rozszerzeniu SRT.

Kodeki w DivX 7 to zbiór DivX Community Codec. Pozwala on na odtwarzanie plików wideo AVI, MKV, DIVX w programach Windows Media Player, Media Player Classic, RealPlayer i innych popularnych odtwarzaczach. Możliwa jest dzięki niemu kompresja filmów. Gwarantuje on odtwarzanie filmów na odtwarzaczach DVD, telefonach komórkowych, konsolach i innych. Wybierz DivX 7 i pobierz go za darmo z naszego serwisu.

Pakiet DivX jest wyposażony w DivX Converter przetwarzający popularne formaty wideo (np. MKV, WMV, AVI, MOV) w formaty DIVX i MKV z gwarancją, że docelowy format jest kompatybilny z odtwarzaczami DVD. DivX Converter umożliwia kompilowanie kilku plików wideo i zapatrywanie ich w napisy. Do pakietu DivX dołączono DFX Audio Enhancer. Jest to wtyczka, która sprawia, że obraz jest jeszcze bardziej ostry. Daje on dodatkowe możliwości regulacji dźwięku w tym wzmocnione basy i efekt trójwymiarowego dźwięku na dwóch głośnikach. Działa on przez 30 dni, po czym należy wykupić rejestrację za $4.99.

Rozszerzoną, płatną wersją DivX7 jest DivX 7 PRO. DivX PRO 7 oprócz funkcji, które można znaleźć w wersji podstawowej oferuje także prostą konwersję plików wideo do formatu DIVX, AVI i MKV. Posiada zaawansowane opcje odkodowania w tym możliwość odkodowania DIVX Plus HD. Funkcje te są dostępne w DivX 7 jako trial, który działa po 15 dniach więc jeśli przypadną ci do gustu możesz je zatrzymać wykupując licencję. Wersję PRO można pobrać przez stronę DivX 7, dział download, lub poprzez link w programie DivX 7.

Kompatybilność i wymagania sprzętowe
DivX 7 obsługuje systemy Windows Vista x32 i Windows XP x32 z minimum DirectX9. Oficjalnie DivX 7 nie obsługuje Windows 7. Dla systemu SD minimalny procesor to Pentium III 733Mhz lub podobny, pamięć 32MB RAM, oraz monitor o rozdzielczości 800x600 z 24-bitowym kolorem. Dla HD procesor Pentium IV 2.4Ghz lub podobny, pamięć 64MB RAM, monitor In rozdzielczości 1280x720 w 24-bitowym kolorem. Dla HD H.264 Pentium D 3.0Ghz lub podobny. Karta dźwięku stereo z DirectSound.

Licencja
DivX 7 jest freeware. Można go używać całkowicie za darmo. Jeśli interesuje cię DivX PRO możesz zakupić licencję za pośrednictwem strony oficjalnej (www.divx.com) w cienie 9.99 dolarów. DivX 7 po polsku nie jest dostępny.

Jeśli potrzebujesz pakietu kodeków wybierz DivX 7 i ściągnij go z naszej strony. Oprócz DivX 7 obejrzyj inne programy w naszym dziale Multimedia.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • K-Lite Mega Codec Pack

  K-lite Mega Codec Pack to najobszerniejsza wersja pakietu kodeków firmy KL Software. Umożliwia on odtwarzanie i kodowanie niemal wszystkich formatów multimedialnych.

 • K-Lite Codec Pack Standard

  K-Lite Codec Pack to zestaw najpopularniejszych kodeków audio/video, który pozwoli użytkownikowi bez problemu odtwarzać ulubione filmy i muzykę.

 • Combined Community Codec Pack (CCCP)

 • Real Alternative

  Real Alternative to darmowa aplikacja, która pozwoli ci odtwarzać pliki RealMedia bez konieczności instalowania RealPlayera.

 • DirectX 11

  DirectX to zestaw funkcji niezbędnych do generowania grafiki na komputerze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DivX 7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie