Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DivX 5.2.1 Bundle dla Win 98/Me

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: DivX Networks Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.06.2008
Rozmiar: 14.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME
Liczba pobrań: 1696

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DivX 5.2.1 Bundle dla Win 98/Me

DivX 5.2.1 Bundle to najnowsza wersja kodeka Divx,  przeznaczona dla systemów Windows 98/Me.

Poza kodekiem pakiet zawiera również odtwarzacz filmów DivxPlayer (wersja 2.5), dokumentację i narzędzia pozwalające dopasowywać ustawienia.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • Win7codecs

  Jak wszyscy wiedzą, jakość odtwarzanych na komputerze filmików i muzyki zależy nie tylko od posiadanych kart (graficznej i dźwiękowej), ale także od filtrów i kodeków, które zapewniają jak najlepsze dekodowanie.

 • DivX Plus

  Jak wiadomo, jakość obrazu na komputerze zależy nie tylko od karty graficznej, ale tez od mnóstwa dodatkowych czynników – jak kodeki, filtry, konwertery, itp.

 • FFDShow

  FFDSHow to alternatywny pakiet kodeków, dzieki któremu obejrzysz materiał wideo nawet na nieco starszym sprzęcie bez przycinania! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • K-Lite Codec Pack Standard

  K-Lite Codec Pack to zestaw najpopularniejszych kodeków audio/video, który pozwoli użytkownikowi bez problemu odtwarzać ulubione filmy i muzykę.

 • Combined Community Codec Pack (CCCP)


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DivX 5.2.1 Bundle dla Win 98/Me

dodał: ~aga , 09.03.2009

ok

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie