Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DirectX 9.0c Runtimes (March 2008) Redistributable

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.06.2008
Rozmiar: 69.5 mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 26921

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DirectX 9.0c Runtimes (March 2008) Redistributable

Pobierz DirectX  jest programem, który zwiększa wydajność różnych programów multimedialnych, które są potrzebne do poprawnego działania gier i filmów. Najnowszy Directx nadaje naszemu komputerowi specjalnych własności - możemy tworzyć efekty wizualne, a także dźwiękowe. Program Pobierz Directx free jest szeroko dostępny. Darmowy DirectX jest w standardzie załączony do Windowsów, ale także do wielu gier, które go wymagają. DirectX download składa się z 3 elementów. Pierwszy z elementów Pobierz Directx to Direct3D. Jest to składnik, dzięki któremu możemy wyświetlać trójwymiarowe animacje. Programiści DirectX za darmo stworzyli ten składnik z myślą, żeby zapewnić wydajność w relacji między kartą wideo a programami.

Ten składnik DirectX free działa w ten sposób, że im szybciej może przetworzyć animacje, tym bardziej realistycznie ona wygląda na monitorze. Drugi składnik najnowszy directx to DirectDraw. Ten element odpowiada za tworzenie dwuwymiarowych efektów wizualnych. Trzecim składnikiem aplikacji directx download jest DirectSound, który zwiększa wydajność efektów dźwiękowych w naszym komputerze. Trzeci element zapewnia przyspieszenie sprzętowe, możliwość miksowania. Program DirectX za darmo jest bardzo potrzebną aplikacją, każdego przeciętnego użytkownika PC. Dzięki niemu możemy korzystać z oprogramowania multimedialnego które posiada złożone dźwięki lub ruchome obrazy. To darmowe oprogramowanie jest dołączone do wszystkich Windowsów oraz gier, w których jest wymagany.

Pobierz Directx  stanowi nieodłączną część Windowsa. Aplikacji nie można usunąć z komputera. Jedyne co możemy zrobić to zaktualizować nasz DirectX download. Zatem jak sprawdzić jaką wersje tego najnowszego programu mamy w komputerze? Do Visty dołączany jest download tego programu w wersji 10. Ewentualnie wyższe wersje będą dostępne na stronie producenta. Najnowszy directx to niezwykle ważny element naszego oprogramowania.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • K-Lite Codec Pack 64-bit

  K-Lite Codec Pack 64 bit jest to najnowsza edycja jednego z najbardziej znanych i popularnych zbiorów kodeków działająca na 64 bitowych systemach Windows.

 • K-Lite Codec Pack Basic

  Ściągnij za darmo podstawowy pakiet kodeków!

 • Win8codecs

  Oto kolejna już, oficjalna paczka kodeków multimedialnych dla Windows 8.

 • LAME MP3 encoder

  LAME MP3 encoder jest to darmowy i szybki encoder , który współpracuje z programami do tworzenia plików MP3.

 • K-Lite Mega Codec Pack

  K-lite Mega Codec Pack to najobszerniejsza wersja pakietu kodeków firmy KL Software. Umożliwia on odtwarzanie i kodowanie niemal wszystkich formatów multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DirectX 9.0c Runtimes (March 2008) Redistributable

dodał: inspired_ , 30.08.2010

Ale opisałeś ten błąd -,-

dodał: ~Kink Kong , 05.03.2010

Pomurz\ncie mi mam problem z Gta SA Gdy włączam ją to po 15 Sek. wyświetla mi śię -Błąd- Co zrobić \n Gra orginał\n \n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie