Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Combined Community Codec Pack (CCCP) 2011

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: CCCP
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.11.2010
Data modyfikacji: 14.11.2011
Rozmiar: 9,4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1491

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Combined Community Codec Pack (CCCP) 2011

Combined Community Codec Pack (CCCP) 2011 to zgodnie z nazwą starannie wyselekcjonowany zestaw kodeków do bezproblemowego odtwarzania klipów audio oraz wideo. Mamy tu wszystkie niezbędne na każdym komputerze kodeki, obsługujące formaty jak AVI, OMG, TS , MP4, MPEG1, MPEG2, MPEG3, MPEG4-ASP (XviD, DivX, 3ivx, lavc, MPEG4-AVC/H.264, Theora, WMV9 oraz audio w tym MP3, AC3, DTS, AAC, Vorbis, FLAC, WavPack, TTA, LPCM, IMA ADPCM.

Download Combined Community Codec Pack zainstaluje także MKV (Matroska), dzięki czemu prócz odtwarzania plików wideo możemy również wyświetlać napisy, tworzyć menu DVD oraz używać dźwięku wielokanałowego. Prócz tego mamy możliwość tworzenia okładek. Dostarczanym za darmo dodatkiem jest także multimedialny odtwarzacz plików audio i wideo Media Player Classic. Program pyta, czy zainstalować go w systemie, jeśli więc nie chcemy, nie musimy go posiadać.

Niestety, zestaw nie zawiera kodeków do odtwarzania formatów Real Media i QuickTime. Można jednak znaleźć na naszej stronie aplikacje rozwiązujące ten problem. CCCP 2011 nie wymaga od użytkownika własnoręcznego konfigurowania kodeków, jednak jeśli ktoś chciałby to robić, istnieje tak możliwość. Jako że nie ma wydania zestawu po polsku, przyda się znajomość angielskiego. Operacje takie polecamy wyłącznie zaawansowanym użytkownikom, którzy mieli już do czynienia z takimi opcjami.

Co ważne – zestaw jest wciąż rozwijany i aktualizowany. Można więc co jakiś czas ulepszać go – oczywiście bezpłatnie. Mimo braku dwóch wspomnianych formatów, zawarte w CCCP 2010 kodeki pozwalają na odtwarzanie 90% istniejących plików audio i wideo. Jako że paczka ma ledwie nieco ponad 7 MB, polecamy spróbować!

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • DivX Plus

  Jak wiadomo, jakość obrazu na komputerze zależy nie tylko od karty graficznej, ale tez od mnóstwa dodatkowych czynników – jak kodeki, filtry, konwertery, itp.

 • Real Alternative

  Real Alternative to darmowa aplikacja, która pozwoli ci odtwarzać pliki RealMedia bez konieczności instalowania RealPlayera.

 • K-Lite Codec Tweak Tool

  K-Lite Codec Tweak Tool to narzędzie służące do kontroli wpisów w rejestrze dotyczących zainstalowanych na komputerze kodeków oraz filtrów audio i video.

 • K-Lite Codec Pack 64-bit

  K-Lite Codec Pack 64 bit jest to najnowsza edycja jednego z najbardziej znanych i popularnych zbiorów kodeków działająca na 64 bitowych systemach Windows.

 • Win7codecs

  Jak wszyscy wiedzą, jakość odtwarzanych na komputerze filmików i muzyki zależy nie tylko od posiadanych kart (graficznej i dźwiękowej), ale także od filtrów i kodeków, które zapewniają jak najlepsze dekodowanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Combined Community Codec Pack (CCCP) 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie