Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVIcodec 1.2 b106 PL dla Win98

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Philippe Duby
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.06.2008
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows 98
Liczba pobrań: 1015

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AVIcodec 1.2 b106 PL dla Win98

AVIcodec to praktyczna aplikacja dla Windows 98 która pozwala sprawdzić jakie filtry i kodeki są niezbędne do otwożenia danego pliku video lub audio.


Ponadto rozpoznaje takie formaty multimedialne jak AVI, ASF & WMV, Real (.rm, .rmvb), Ogg (.ogg, .ogm), Mpeg-(S)VCD-DVD (.mpg, .vob), MP3. wyświetla wszystkie szczegółowe informacje na temat plików: wielkość, rodzaj, długość, ilość klatek, rozdzielczość, jakość, proporcje, rodzaj i stopień kompresji, liczbę ścieżek audio, ilość kanały oraz częstotliwość próbkowania. Ponadto AVIcodec informuje o wszystkich zainstalowanych kodekach i filtrach wyświetlając gotową do eksportu dokładną listę.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • LAME MP3 encoder

  LAME MP3 encoder jest to darmowy i szybki encoder , który współpracuje z programami do tworzenia plików MP3.

 • FFDShow

  FFDSHow to alternatywny pakiet kodeków, dzieki któremu obejrzysz materiał wideo nawet na nieco starszym sprzęcie bez przycinania! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • K-Lite Mega Codec Pack

  K-lite Mega Codec Pack to najobszerniejsza wersja pakietu kodeków firmy KL Software. Umożliwia on odtwarzanie i kodowanie niemal wszystkich formatów multimedialnych.

 • AC3Filter

  Pobierz już dziś doskonałej jakości filtr DirectShow.

 • x264 Video Codec

  r2145 Video Codec to darmowy kodek przeznaczony do kodowania strumieni wideo H264/AVC – przyda się na każdym komputerze


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVIcodec 1.2 b106 PL dla Win98Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie