Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVIcodec 1.2 b106 PL dla Win98

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Philippe Duby
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.06.2008
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows 98
Liczba pobrań: 1014

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AVIcodec 1.2 b106 PL dla Win98

AVIcodec to praktyczna aplikacja dla Windows 98 która pozwala sprawdzić jakie filtry i kodeki są niezbędne do otwożenia danego pliku video lub audio.


Ponadto rozpoznaje takie formaty multimedialne jak AVI, ASF & WMV, Real (.rm, .rmvb), Ogg (.ogg, .ogm), Mpeg-(S)VCD-DVD (.mpg, .vob), MP3. wyświetla wszystkie szczegółowe informacje na temat plików: wielkość, rodzaj, długość, ilość klatek, rozdzielczość, jakość, proporcje, rodzaj i stopień kompresji, liczbę ścieżek audio, ilość kanały oraz częstotliwość próbkowania. Ponadto AVIcodec informuje o wszystkich zainstalowanych kodekach i filtrach wyświetlając gotową do eksportu dokładną listę.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • DivX Plus

  Jak wiadomo, jakość obrazu na komputerze zależy nie tylko od karty graficznej, ale tez od mnóstwa dodatkowych czynników – jak kodeki, filtry, konwertery, itp.

 • Windows 7 Codec Pack

  Windows 7 Codec Pack to zbiór najpopularniejszych kodeków, które pozwolą uzytkownikom systemu Windows 7 odtwarzać pliki audio i wideo.

 • K-Lite Mega Codec Pack

  K-lite Mega Codec Pack to najobszerniejsza wersja pakietu kodeków firmy KL Software. Umożliwia on odtwarzanie i kodowanie niemal wszystkich formatów multimedialnych.

 • AC3Filter

  Pobierz już dziś doskonałej jakości filtr DirectShow.

 • LAME MP3 encoder

  LAME MP3 encoder jest to darmowy i szybki encoder , który współpracuje z programami do tworzenia plików MP3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVIcodec 1.2 b106 PL dla Win98Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie