Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVIcodec 1.2.110

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Philippe Duby
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.06.2008
Rozmiar: 544 kB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 3371

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AVIcodec 1.2.110

AVIcodec to praktyczna aplikacja która pozwala sprawdzić jakie filtry i kodeki są niezbędne do otworzenia danego pliku video lub audio.


Ponadto rozpoznaje takie formaty multimedialne jak AVI, ASF & WMV, Real (.rm, .rmvb), Ogg (.ogg, .ogm), Mpeg-(S)VCD-DVD (.mpg, .vob), MP3. wyświetla wszystkie szczegółowe informacje na temat plików: wielkość, rodzaj, długość, ilość klatek, rozdzielczość, jakość, proporcje, rodzaj i stopień kompresji, liczbę ścieżek audio, ilość kanały oraz częstotliwość próbkowania. Ponadto AVIcodec informuje o wszystkich zainstalowanych kodekach i filtrach wyświetlając gotową do eksportu dokładną listę.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • LAME MP3 encoder

  LAME MP3 encoder jest to darmowy i szybki encoder , który współpracuje z programami do tworzenia plików MP3.

 • DivX Plus

  Jak wiadomo, jakość obrazu na komputerze zależy nie tylko od karty graficznej, ale tez od mnóstwa dodatkowych czynników – jak kodeki, filtry, konwertery, itp.

 • Win7codecs

  Jak wszyscy wiedzą, jakość odtwarzanych na komputerze filmików i muzyki zależy nie tylko od posiadanych kart (graficznej i dźwiękowej), ale także od filtrów i kodeków, które zapewniają jak najlepsze dekodowanie.

 • FFDShow

  FFDSHow to alternatywny pakiet kodeków, dzieki któremu obejrzysz materiał wideo nawet na nieco starszym sprzęcie bez przycinania! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • K-Lite Mega Codec Pack

  K-lite Mega Codec Pack to najobszerniejsza wersja pakietu kodeków firmy KL Software. Umożliwia on odtwarzanie i kodowanie niemal wszystkich formatów multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVIcodec 1.2.110Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie