Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVIcodec 1.2.110

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Philippe Duby
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.06.2008
Rozmiar: 544 kB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 3371

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AVIcodec 1.2.110

AVIcodec to praktyczna aplikacja która pozwala sprawdzić jakie filtry i kodeki są niezbędne do otworzenia danego pliku video lub audio.


Ponadto rozpoznaje takie formaty multimedialne jak AVI, ASF & WMV, Real (.rm, .rmvb), Ogg (.ogg, .ogm), Mpeg-(S)VCD-DVD (.mpg, .vob), MP3. wyświetla wszystkie szczegółowe informacje na temat plików: wielkość, rodzaj, długość, ilość klatek, rozdzielczość, jakość, proporcje, rodzaj i stopień kompresji, liczbę ścieżek audio, ilość kanały oraz częstotliwość próbkowania. Ponadto AVIcodec informuje o wszystkich zainstalowanych kodekach i filtrach wyświetlając gotową do eksportu dokładną listę.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • Real Alternative

  Real Alternative to darmowa aplikacja, która pozwoli ci odtwarzać pliki RealMedia bez konieczności instalowania RealPlayera.

 • DirectX 11

  DirectX to zestaw funkcji niezbędnych do generowania grafiki na komputerze.

 • K-Lite Codec Pack Standard

  K-Lite Codec Pack to zestaw najpopularniejszych kodeków audio/video, który pozwoli użytkownikowi bez problemu odtwarzać ulubione filmy i muzykę.

 • K-Lite Codec Pack 64-bit

  K-Lite Codec Pack 64 bit jest to najnowsza edycja jednego z najbardziej znanych i popularnych zbiorów kodeków działająca na 64 bitowych systemach Windows.

 • MPCSTAR

  MPCSTAR 5.4 jest rzeczą, która przyda się każdemu użytkownikowi komputera. Dlaczego? Mamy tu do czynienia z zestawem aplikacji i kodeków, które odpowiadają za poprawne wyświetlanie najlepszych formatów audio i wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVIcodec 1.2.110Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie