Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AC3Filter 1.51a

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Alexander Vigovsky
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.06.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1479

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AC3Filter 1.51a

AC3Filter to doskonałej jakośći filtr DirectShow służący do dekodowania strumienia audio.

Konfiguracja filtra jest wyjątkowo prosta, umożliwia on dekodowanie następujących formatów audio: AC3/DTS/MPEG1/2 Audio. Wspiera formaty DVD, AVI/AC3, AVI/DTS, WAV/AC3 oraz WAV/DTS. AC3Filter umożliwia bezpośrednią modyfikację parametrów w panelu zarządzania.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • K-Lite Codec Pack 64-bit

  K-Lite Codec Pack 64 bit jest to najnowsza edycja jednego z najbardziej znanych i popularnych zbiorów kodeków działająca na 64 bitowych systemach Windows.

 • QuickTime Altrnative

  QuickTime Alternative to darmowa i poważnie odchudzona wersja program QuickTime, która zawiera tylko elementy niezbędne do odtwarzania multimediów, zwłaszcza tych znajdujących się na strona www.

 • Win8codecs

  Oto kolejna już, oficjalna paczka kodeków multimedialnych dla Windows 8.

 • DivX Plus

  Jak wiadomo, jakość obrazu na komputerze zależy nie tylko od karty graficznej, ale tez od mnóstwa dodatkowych czynników – jak kodeki, filtry, konwertery, itp.

 • K-Lite Codec Pack Standard

  K-Lite Codec Pack to zestaw najpopularniejszych kodeków audio/video, który pozwoli użytkownikowi bez problemu odtwarzać ulubione filmy i muzykę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AC3Filter 1.51aAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie