Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AC3Filter 1.63b

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: Alexander Vigovsky
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.08.2009
Rozmiar: 2.5MB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, 7
Liczba pobrań: 4770

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AC3Filter 1.63b

AC3Filter to doskonałej jakości filtr DirectShow służący do dekodowania wielokanałowego dźwięku w formacie AC3 i DTS. Jeśli masz problemy z odtwarzaniem dźwięku w filmie AC3Filter działa jak codec i przywraca dźwięk do pliku wideo. AC3Filter umożliwia odtwarzanie plików w formacie AVI oraz MPEG-2 z dźwiękiem zakodowaniem w formacie AC3. Konfiguracja filtra jest niesłychanie prosta. Program posiada wygodny i wyczerpujący panel służący do zmiany ustawień dźwięku, zmianę ilości głośników, equalizer oraz zmiany innych parametrów. Panel ten można znaleźć po instalacji filtra w Panelu Sterowania Windows. AC3Filter dostępny jest po polsku.

Dzięki programowi AC3Filter odkodujesz audio formaty: AC3, DTS, MPEG1, MPEG2, PCM. Program wspiera również formaty DVD, AVI/AC3, AVI/DTS, WAV/AC3 oraz WAV/DTS. W programie AC3Filter znajdziemy też funkcję upmix do 6 kanałów, downmix dowolnej ilości kanałów z Dolby Surround, Pro Logic i Pro Logic II, okno informacji o strumieniu audio oraz obsługę DRC (Dynamic Range Compression). Na oficjalnej stronie AC3Filter.net do pobrania jest również kod źródłowy programu. Posiadacze peryferyjnych dekoderów Dolby ProLogic mogą zastosować downmix ProLogic aby wspomóc urządzenie w przetwarzaniu informacji.

Ustawienia AC3Filter pomagają słuchać ścieżki dźwiękowej nawet w niesprzyjających warunkach takich jak hałas lub słabe słuchawki. Program AC3Filter umożliwi słuchanie płyt CD zapisanych w Dolby Digital Surround, plików WAV, które zostały stworzone na podstawie wielokanałowych płyt CD bez użycia prawidłowej konwersji oraz plików RAW z dźwiękiem AC3 lub DTS. Jeśli ścieżka nie jest zsynchronizowana z obrazem ten problem również naprawisz w AC3Filter. Ponad to, w AC3Filter można edytować opóźnienie każdego kanału, aby zrekompensować różne stopnie opóźnienia na głośnikach. Tak samo można dostosować wskaźniki input/putput w celu wyregulowania głośności kanałów na różnych głośnikach. Pobierz bezpłatny AC3Filter i sprawdź jego działanie.

W najnowszej wersji programu AC3Filter 1.63b naprawiono kilka błędów z dekodowaniem formatu AC3, błąd w sortowaniu kanałów. W nowej wersji wprowadzono komunikaty w opcji zdalnego sterowania oraz nowe komendy w menu ustawień AC3Config. Jeśli posługujesz się językiem angielskim lub rosyjskim i chciałbyś poznać tajniki obsługi programu AC3Filter, ściągnij ze strony oficjalnej ac3filter.net znakomite podręczniki użytkownika. Te dostępne w formatach HTML lub PDF tutoriale nie tylko przedstawiają szczegółowo program AC3Filter za free ale też dają wgląd w podstawy edycji dźwięku.

W razie jakichkolwiek problemów można skontaktować się z zespołem AC3Filter za pośrednictwem emaila lub, co jest preferowane, skorzystać z forum użytkowników, gdzie można znaleźć odpowiedź na najczęściej zadawane pytania oraz rozwiązania najczęstszych problemów.

Kompatybilność
AC3Filter działa na Windows XP, Windows 2000 (z SP2), Windows NT (z SP6), Windows 95 i Windows 98. W najnowszej wersji nie potwierdzono kompatybilności AC3Filter z Windows Vista a program zainstalowany na tym systemie może nie nie działać w pełni poprawnie. W związku z tym oczywiste jest, że przyjdzie nam również poczekać na bezbłędnie działającą wersję AC3Filter z Windows 7.

Licencja
Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest program AC3Filter to freeware. Używanie AC3Filter, jego download a także pomoc techniczna są całkowicie darmowe. Równocześnie warto zaznaczyć, że za pośrednictwem systemu PayPal lub dokonując przelewu kartą kredytową można wesprzeć twórców darmowego programu AC3Filter a nawet najmniejsze kwoty pomagają rozwijając program i nadal dystrybuować go za darmo. Nie potrzebujesz osobnego pliku AC3Filter spolszczenie. AC3Filter w wersji pl działa od momentu instalacji.

Zachęcamy do odwiedzenia działu Biblioteki multimedialne i kodeki, gdzie znajdziesz inne pomocne programy umożliwiające odtwarzanie standardowych i rzadziej spotykanych formatów audio i wideo.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • Win8codecs

  Oto kolejna już, oficjalna paczka kodeków multimedialnych dla Windows 8.

 • K-Lite Codec Pack Basic

  Ściągnij za darmo podstawowy pakiet kodeków!

 • Windows 7 Codec Pack

  Windows 7 Codec Pack to zbiór najpopularniejszych kodeków, które pozwolą uzytkownikom systemu Windows 7 odtwarzać pliki audio i wideo.

 • Vista Codec Package

  Vista Codec Pack 6.5.0 to zbiór najpopularniejszych kodeków koniecznych do odtwarzania multimediów dla systemu Windows Vista, XP oraz 2000.

 • MPlayer

  Zestaw kodeków przydatnych podczas korzystania z programu MPlayer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AC3Filter 1.63bAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie