Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cherple

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Wysyłka SMSów
Producent: Cherple
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.05.2010
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Cherple

Cherple to innowacyjna platforma przeznaczona do komunikacji między komputerem a telefonem komórkowym używanym na terenie Stanów Zjednoczonych. Cherple zostało prowadzone na rynek w styczniu 2010 i od tego czasu zdobyło ponad 10 mln użytkowników na całym świecie. Jaki jest klucz do sukcesu Cherple? Cherple jest za darmo, posiada nowoczesny interfejs a obsługa jest niesłychanie intuicyjna. Cherple daje za free możliwość wysyłania wiadomości tekstowych z komputera na telefon (PC-to-Cell) a dodatkowo, używając Cherple możesz wysyłać wiadomości SMS z komórki na komputer osobisty (cell-to-PC).

Program można używać bezpośrednio ze strony internetowej lub zaopatrzyć się w Cherple w wersji download. Przygotowano Cherple na Mac OS X i Windows. Niestety, aby używać Cherple na Linux należy użyć wersji online. Cieszy pojawienie się Cherple po polsku, co sprawia, że obsługę tego prostego programu każdy opanuje w kilka chwil. Dostępny w tym miejscu Cherple to pełna wersja na Windows - ściągnij i wypróbuj.

Wymagania systemowe
Cherple można używać na Windows XP, Vista, 2000 i Windows 7. Aby pobrać Cherple na Mac OS X przejdź tutaj. http://cherple.com/downloads.asp

Licencja
Program Cherple jest do pobrania całkowicie za darmo. Nie pobierane są również opłaty za wysyłanie wiadomości SMS na telefony w Stanach Zjednoczonych.

Poprzez Cherple wyślesz do USA darmowe SMSy. Oprócz Cherple, inne komunikatory pl za darmo znajdziesz tutaj. (http://pobierz.pl/programy/windows/internet/komunikatory)

Podobne Wysyłka SMSów

 • eSkiMoS R2 1.84

  eSkiMoS R2 to darmowy program do wysyłania wiadomości SMS. Jego głównym założeniem jest obsługa jak największej liczby bramek, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednio prostego w obsłudze interfejsu użytkownika.

 • SMS Biznes 1.0.74.0

  Program przeznaczony do wysyłania wiadomości tekstowych prosto z komputera PC.

 • Ultimate SMS

  Ultimate SMS to darmowa (freeware) aplikacja do wysyłania smsów.

 • Some Kind of Message 1.2.3 build 117

  Kompaktowy i bardzo prosty w obsłudze program do wysyłania wiadomości SMS do użytkowników wszystkich polskich sieci za pośrednictwem zarówno standardowych bramek operatorów.

 • gtkSMS 0.3.0

  Jest to niewielka aplikacja do wysyłania smsów w systemie Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CherpleAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie