Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VMware Workstation 7.1

Kategoria: Sterowanie komputerem
Producent: VMware, Inc.
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 15.10.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 9732

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis VMware Workstation 7.1

VMware Workstation to oprogramowanie niezbędne w wyposażeniu komputera każdego administratora sieci komputerowych oraz programisty. Pozwala na uruchomienie wielu wirtualnych maszyn do różnych celów na jednym systemie macierzystym, co pozwala, na przykład, tworzyć nowe środowiska informatycznych dla różnych zadań. VMware Workstation 7.1 dostępny na tej stronie to wersja ewaluacyjna, która działa przez miesiąc od chwili instalacji.

Najnowsza wersja został wyposażony w nowe, atrakcyjne funkcje. Obsługa grafiki 3D została poprawiona. W maszynach wirtualnych z Windows XP, Windows Vista i Windows 7 istnieje możliwość używania OpenGL 2.1 oraz Shader Model 3.0. VMware Workstation został wyposażony w możliwość pracy ze sterownikami Windows Display Driver Model for Windows 7, co daje możliwość korzystania z grafiki 2D i wyświetlanie obrazu na jednym monitorze przy zużyciu 32 MB RAM. W razie konieczności wyświetlenia grafiki 3D w VMware Workstation 7.1 na Windows 7 należy użyć SVGAII, dotychczasowych sterowników. Wersja pl programu nie jest dostępna.

Beta posiada obsługę innych produktów firmy VMware - vSphere 4.0 i ESX 4.0. Daje to możliwość uruchamiania tych programów w wirtualnych maszynach. ESX jest wspierany tylko na procesorach z opcjami sprzętowego przyspieszania wirtualizacji. VMware Workstation 7.1 na pc obsługuje cztery procesory wirtualne i pozwala na przydzielenie maszynie wirtualnej czterech procesorów wirtualnych (dwóch dwurdzeniowych lub jednego czterordzeniowego). Istnieje możliwość automatycznego dodawania drukarek skonfigurowanych w maszynie fizycznej do maszyn wirtualnych bez konieczności konfigurowanie sieci. VMware Workstation 7.1 zawiera VM player 3.0.

Pozwala na szyfrowanie wirtualnych maszyn. Obsługuje szyfrowanie maszyn wirtualnych algorytmem AES z kluczem 128-bitowym. Dodano obsługę IPv6 w przypadku połączeń mostkowanych oraz obsługę ALSA, która pozwala równocześnie odtwarzać dźwięk z wirtualnej maszyny i hosta, bez zajmowania karty dźwiękowej. Ulepszono obsługę kopiowania metodą przeciągnij i upuść. W systemach operacyjnych Microsoft Windows i Linux będzie można przeciągać pliki graficzne lub pliki spakowane do ZIP. Powiększono rozmiary dysków wirtualnych w wirtualnych maszynach z Windows Vistą i Windows 7, bez potrzeby korzystania z dodatkowego oprogramowania.

Należy wspomnieć, że VMware Workstation 7.1 do pobrania w tej chwili to wersja Beta. Jest to wersja nie do końca stabilna i przeznaczona w dużym stopniu dla osób pragnących testować jej poprawne działanie a w razie odkrycia błędów gotowych zgłaszać usterki do producenta. Jeśli potrzebujesz stabilnej wersji, wybierz download starszej wersji stabilnej. Jednak ta wersja nie jest darmowa.


Licencja i cena: wersja ewaluacyjna, którą można testować przez 30 dni od daty instalacji. Koszt programu VMware Workstation 7.1 to około 190 USD.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne, na jakich działa VMware Workstation 7.1 to Windows XP, Windows Me, Windows NT, Windows 2000, Windows 98. VMware Workstation 7.0 działa na Linux.

Wypróbuj testowy VMware Workstation 7.1 - pobierz i używaj za darmo przez 30dni. Zapraszamy do naszego działu download, gdzie znajdziesz setki darmowych programów niezbędnych do obsługi każdego komputera.

Podobne Sterowanie komputerem

 • TightVNC

  TightVNC (VNC to skrót od angielskiego Virtual Network Computing) to program umożliwiający zdalny dostęp do komputerów podłączonych do sieci.

 • Sleepy

  Sleepy to jak sama nazwa wskazuje program pozwalający na automatyczne wyłączenie komputera, a także jego restart. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest możliwość automatycznego zapisu danych dokumentów przed zamknięciem systemu, co w zupełności pozwala na ograniczenie ingerencji użytkownika do minimum.

 • TeamViewer

  TeamViewer to prosty w obsłudze program komputerowy, który umożliwia zdalną kontrolę nad różnymi komputerami za pośrednictwem sieci i to bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania przez klientów.

 • KM Remote

  KM Remote 2.9 jest aplikacją przeznaczona dla systemów Windows 2000 i XP, której celem jest sprawienie, aby można było sterować komputerem za pomocą głosu.

 • KM Wakeup 1.5 MUI

  KM Wakeup to bardzo proste i przydatne narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się automatyczne wyłączenie komputera o konkretnej porze, wstrzymanie jego pracy i także zamienienie PCta w klasyczny alarm.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VMware Workstation 7.1

dodał: ~marduk , 13.11.2009

Z pewnością nie da się tego zaklasyfikować jako abandonware

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie