Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TeamViewer 5

Kategoria: Sterowanie komputerem
Producent: TeamViewer GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.12.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 12736

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TeamViewer 5

Nowy TeamViewer 5 po polsku to kolejna wersja popularnego programu do zdalnego udostępniania „pulpitu” Windows przez sieć. TeamViewer 5 free jest dużo bardziej zaawansowany od podstawowego narzędzia Windows służącego do tego celu. Co istotne, zarówno TeamViewer 5 trial, jak i TeamViewer 5 full mogą być zainstalowane jak każdy inny program, ale mogą też być odpalone bezpośrednio z pliku wykonywalnego, który jest też jednocześnie instalatorem. Jest to więc bardzo wygodna funkcja dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z TeamViewer 5 pl jednorazowo lub po prostu zamierzają korzystać z programu tylko od czasu do czasu. TeamViewer 5 jest do pobrania z naszej strony w wersji trial, w której każda sesja jest ograniczona czasowo (przejdź do linka  TeamViewer 5 download pod tekstem).

Zarówno trial TeamViewer 5 i pełna wersja zapewniają unikatowy identyfikator klienta i hasło, które musimy podać osobie, która ma połączyć się z naszym komputerem – ewentualnie możemy połączyć się z czyimś komputerem zdalnym i później zamienić stronami „kontroli” (komunikacja odbywa się początkowo przez serwer pośredniczący, później już może być przekazywana bezpośrednio). W wersji trial TeamViewer 5 za darmo możemy wybrać wiele różnych funkcji, jak np. rozdzielczość ekranu, wirtualny wskaźnik myszy, czy przede wszystkim zakres, w jakim ktoś ma uzyskać dostęp nad naszym komputerem (tylko kursor, tylko oglądanie, pełna kontrola itd. – opcji jest tu kilka). Wersja programu jest jedna i spisuje się dobrze na różnych systemach MS - TeamViewer 5 windows 7, TeamViewer 5 vista, czy wreszcie również TeamViewer 5 xp.

Program jest bardzo użyteczny dla tych, którzy chcą zasięgnąć porady znajomego lub specjalisty w sprawie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem komputera.  TV5 stał się też popularny wśród pokerzystów grających w sieci, gdy chcą kibicować swoim znajomym oglądając ich grę przez sieć. Ważną funkcją jest też szyfrowanie przesyłanych danych, tak że nie musimy się obawiać o bezpieczeństwo transmisji. Wyszedł natomiast TeamViewer 5 linux w wersji beta - do ściągnięcia ze strony producenta zarówno w paczkach .rpm i .deb, jak i w ogólnej dystrybucji w pliku .tar.gz. Nie wyszła wersja TeamViewer 5 mac, jednak posiadacze Maków mogą pocieszyć się wersją 4 programu, posiadającą większą część funkcjonalności najnowszego wydania.  Ściągnij trial TeamViewer 5 – darmowy download możliwy po kliknięciu na poniższy link.

Podobne Sterowanie komputerem

 • VMware Workstation

  VMware Workstation to oprogramowanie niezbędne w wyposażeniu komputera każdego administratora sieci komputerowych oraz programisty.

 • TightVNC

  TightVNC (VNC to skrót od angielskiego Virtual Network Computing) to program umożliwiający zdalny dostęp do komputerów podłączonych do sieci.

 • TeamViewer

  TeamViewer to prosty w obsłudze program komputerowy, który umożliwia zdalną kontrolę nad różnymi komputerami za pośrednictwem sieci i to bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania przez klientów.

 • KM Remote

  KM Remote 2.9 jest aplikacją przeznaczona dla systemów Windows 2000 i XP, której celem jest sprawienie, aby można było sterować komputerem za pomocą głosu.

 • Sleepy

  Sleepy to jak sama nazwa wskazuje program pozwalający na automatyczne wyłączenie komputera, a także jego restart. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest możliwość automatycznego zapisu danych dokumentów przed zamknięciem systemu, co w zupełności pozwala na ograniczenie ingerencji użytkownika do minimum.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TeamViewer 5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie