Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TeamViewer 8

Kategoria: Sterowanie komputerem
Producent: TeamViewer GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.05.2011
Data modyfikacji: 04.12.2012
Rozmiar: 5,57 Mb
System operacyjny: Windows 98, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 3340

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TeamViewer 8

TeamViewer to prosty w obsłudze program komputerowy, który umożliwia zdalną kontrolę nad różnymi komputerami za pośrednictwem sieci i to bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania przez klientów. Dzięki tej aplikacji możliwe jest przejęcie kontroli, oczywiście za zgodą odbiorcy, nad pulpitem innego komputera, co może być bardzo użyteczne podczas, np. różnego rodzaju prezentacji lub jeśli chcemy pomóc znajomemu w rozwiązaniu jakiegoś problemu z systemem, a nie mamy dostępu do jego komputera. Wówczas wystarczy download TeamViewer i jego odpowiednia konfiguracja, aby móc zacząć zdalnie sterować innym komputerem lub też pokazać komuś swój własny pulpit. W porównaniu do innych aplikacji tego typu, TeamViewer doskonale radzi sobie z połączeniami z innymi komputerami, skutecznie omijając zwykle zapory ogniowe, zablokowane porty oraz routing NAT dla lokalnych adresów IP.

Program gwarantuje najwyższy standard bezpieczeństwa, zabezpieczając wykorzystywane kanały danych różnymi kluczami szyfrującymi dane, np. przy użyciu 1024-bitowego algorytmu RSA oraz 256-bitowego szyfrowania sesyjnego AES. Z innych ciekawych opcji programu warto jeszcze wspomnieć o możliwości tworzenia specjalnych list osób, z którymi aplikacja umożliwia kontakt poprzez wbudowany, uniwersalny komunikator internetowy. TeamViewer umożliwia również zintegrowany transfer danych, pozwalający na kopiowanie plików i folderów, a także łatwo optymalizuje swoją pracę, w zależności od posiadanego łącza internetowego. Aplikacja jest prosta w obsłudze, a dzięki TeamViewer pl możliwe jest szybkie zapoznanie się z wszystkimi opcjami tego rozbudowanego programu. 

Podobne Sterowanie komputerem

 • Sleepy

  Sleepy to jak sama nazwa wskazuje program pozwalający na automatyczne wyłączenie komputera, a także jego restart. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest możliwość automatycznego zapisu danych dokumentów przed zamknięciem systemu, co w zupełności pozwala na ograniczenie ingerencji użytkownika do minimum.

 • KM Remote

  KM Remote 2.9 jest aplikacją przeznaczona dla systemów Windows 2000 i XP, której celem jest sprawienie, aby można było sterować komputerem za pomocą głosu.

 • TightVNC

  TightVNC (VNC to skrót od angielskiego Virtual Network Computing) to program umożliwiający zdalny dostęp do komputerów podłączonych do sieci.

 • VMware Workstation

  VMware Workstation to oprogramowanie niezbędne w wyposażeniu komputera każdego administratora sieci komputerowych oraz programisty.

 • Access Remote PC 5.2

  Dostępny za free Access Remote to program, który pozwoli Ci na zdalne sterowanie komputerem za pomocą klawiatury bądź myszki. Jak to działa? Na komputerze, który ma być sterowany, instalujemy klienta, a na sterującym serwer. Połączenia są zabezpieczone 160-bitowym kluczem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TeamViewer 8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie