Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sleepy 6.2

Kategoria: Sterowanie komputerem
Producent: Sashazur, LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 661

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sleepy 6.2

Sleepy to jak sama nazwa wskazuje program pozwalający na automatyczne wyłączenie komputera, a także jego restart. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest możliwość automatycznego zapisu danych dokumentów przed zamknięciem systemu, co w zupełności pozwala na ograniczenie ingerencji użytkownika do minimum. Korzystanie z Sleepy jest za darmo dostępne dla użytkowników, jednak tylko przez 30 dni.

Po upływie tego czasu jego funkcje ulegają wygaśnięciu. Sleepy nie jest po polsku, jednak nikt nie powinien mieć problemów z korzystaniem z tego prostego narzędzia. Download Sleepy jest możliwy poniżej. Poszukaj programów do administracji pecetem w za free w dziale Sterowanie komputerem.

Podobne Sterowanie komputerem

 • VMware Workstation

  VMware Workstation to oprogramowanie niezbędne w wyposażeniu komputera każdego administratora sieci komputerowych oraz programisty.

 • TeamViewer

  TeamViewer to prosty w obsłudze program komputerowy, który umożliwia zdalną kontrolę nad różnymi komputerami za pośrednictwem sieci i to bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania przez klientów.

 • KM Remote

  KM Remote 2.9 jest aplikacją przeznaczona dla systemów Windows 2000 i XP, której celem jest sprawienie, aby można było sterować komputerem za pomocą głosu.

 • TightVNC

  TightVNC (VNC to skrót od angielskiego Virtual Network Computing) to program umożliwiający zdalny dostęp do komputerów podłączonych do sieci.

 • KM Wakeup 1.5 MUI

  KM Wakeup to bardzo proste i przydatne narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się automatyczne wyłączenie komputera o konkretnej porze, wstrzymanie jego pracy i także zamienienie PCta w klasyczny alarm.

Inne informacje

Sleepyrealm pozwala tak zaprogramować komputer, by sam się o określonej godzinie wyłączył. Zainstalowane sleepy eye usprawnia tę funkcję programu. Sleepyrealm jest pomocny przy zapisywaniu otwartych dokumentów. Sleepy hollow movie synchronizuje  czas  z internetem. Sleepyrealm pozwala na zmianę hasła. Sleepyrealm pozwala na resetowanie, uruchamiania ponowne i zamykanie komputera. Najważniejsza jednak funkcja sleepy eye to wyłączenie komputera o zaprogramowanej godzinie. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sleepy 6.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie