Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lomsel Shutdown 1.04

Kategoria: Sterowanie komputerem
Producent: Lomsel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 934 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 834

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Lomsel Shutdown 1.04

Lomsel Shutdown to mały program, który automatycznie może wykonywać różne, często powtarzane operacje jak zamykanie systemu, restart komputera, rozłączenie połączenia modemowego, hibernacja systemu itp.

Program umożliwia szybki dostęp do tych operacji przez ikonę w zasobniku systemowym (przy użyciu menu kontekstowego). Program posiada przyjazny i ładnie wyglądający interfejs, który umożliwia intuicyjne wykonanie poniższych operacji na Twoim komputerze. Lomsel Shutdown posiada kreator, który pomaga zautomatyzować wykonywanie wybranej akcji.

Funkcje programu:

Wylogowanie
Restart systemu
Zamknięcie systemu
Uśpienie
Hibernacja
ablokowanie stacji roboczej
Wyłączenie monitora
Włączenie monitora
Włączenie wygaszacza ekranu
Czyszczenie schowka systemowego
Czyszczenie kosza
Czyszczenie ostatnio otwartych dokumentów
Otwarcie CD-ROM
Zamknięcie CD-ROM
Zakończenie połączenia modemowego
Akcje w harmonogramie, natychmiast lub po zakończeniu procesu
Działa pod wszystkimi 32-bit wersjami Windows 9x/NT/2000/XP)
Prosty w użyciu
Wielojęzyczny interfejs
Autologowanie po restarcie
Ustawienia menu
Akcje myszy
Ochrona hasłem ustawień

Podobne Sterowanie komputerem

 • Sleepy

  Sleepy to jak sama nazwa wskazuje program pozwalający na automatyczne wyłączenie komputera, a także jego restart. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest możliwość automatycznego zapisu danych dokumentów przed zamknięciem systemu, co w zupełności pozwala na ograniczenie ingerencji użytkownika do minimum.

 • KM Remote

  KM Remote 2.9 jest aplikacją przeznaczona dla systemów Windows 2000 i XP, której celem jest sprawienie, aby można było sterować komputerem za pomocą głosu.

 • TightVNC

  TightVNC (VNC to skrót od angielskiego Virtual Network Computing) to program umożliwiający zdalny dostęp do komputerów podłączonych do sieci.

 • VMware Workstation

  VMware Workstation to oprogramowanie niezbędne w wyposażeniu komputera każdego administratora sieci komputerowych oraz programisty.

 • TeamViewer

  TeamViewer to prosty w obsłudze program komputerowy, który umożliwia zdalną kontrolę nad różnymi komputerami za pośrednictwem sieci i to bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania przez klientów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lomsel Shutdown 1.04Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie