Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KM Wakeup 1.5 MUI

Kategoria: Sterowanie komputerem
Producent: Marcin Nowok
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 3.5 MB
System operacyjny: Windows Vista
Liczba pobrań: 2037

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KM Wakeup 1.5 MUI

KM Wakeup to bardzo proste i przydatne narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się automatyczne wyłączenie komputera o konkretnej porze, wstrzymanie jego pracy i także zamienienie PCta w klasyczny alarm. KM Wakeup to program za free, który pozwala, jako jeden z niewielu, na budzenie komputera ze stanu hibernacji i ustawienie alarmu w postaci pliku dźwiękowego bądź uruchomionej aplikacji.

Aby było to możliwe, komputer i system powinien obsługiwać takowe opcje. KM Wakeup jest po polsku, tak więc nikt nie powinien mieć problemów z korzystaniem i zapoznaniem się z ich funkcji. Download KM Wakeup jest możliwy poniżej. Wypróbuj także inne aplikacje, które znajdują się w dziale Sterowanie komputerem.

Podobne Sterowanie komputerem

 • TightVNC

  TightVNC (VNC to skrót od angielskiego Virtual Network Computing) to program umożliwiający zdalny dostęp do komputerów podłączonych do sieci.

 • TeamViewer

  TeamViewer to prosty w obsłudze program komputerowy, który umożliwia zdalną kontrolę nad różnymi komputerami za pośrednictwem sieci i to bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania przez klientów.

 • KM Remote

  KM Remote 2.9 jest aplikacją przeznaczona dla systemów Windows 2000 i XP, której celem jest sprawienie, aby można było sterować komputerem za pomocą głosu.

 • VMware Workstation

  VMware Workstation to oprogramowanie niezbędne w wyposażeniu komputera każdego administratora sieci komputerowych oraz programisty.

 • Sleepy

  Sleepy to jak sama nazwa wskazuje program pozwalający na automatyczne wyłączenie komputera, a także jego restart. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest możliwość automatycznego zapisu danych dokumentów przed zamknięciem systemu, co w zupełności pozwala na ograniczenie ingerencji użytkownika do minimum.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KM Wakeup 1.5 MUIAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie