Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KM Remote 2.6

Kategoria: Sterowanie komputerem
Producent: Marcin Nowok
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 3.0 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 2343

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KM Remote 2.6

KM Remote to program umożliwiający sterowanie komputerem za pomocą bezprzewodowej klawiatury lub myszy, a także głosu, dzięki czemu można w znaczny sposób przyspieszyć pracę z systemem Windows. KM Remote za free pozwala m.in. na definiowanie różnych skrótów klawiszowych, których kliknięcie umożliwia uruchomienie wskazanych przez nas aplikacji czy działań.

Najważniejszą zaletą tego programu jest jednak możliwość sterowania głosem, do czego niezbędny jest mikrofon. KM Remote jest po polsku dzięki czemu użytkownicy mogą w szybki sposób opanować wszystkie funkcje, które oferuje ten program, a jest ich bardzo wiele. Download KM Remote jest możliwy poniżej. Zobacz także inne podobne aplikacje w dziale Sterowanie komputerem.

Podobne Sterowanie komputerem

 • TeamViewer

  TeamViewer to prosty w obsłudze program komputerowy, który umożliwia zdalną kontrolę nad różnymi komputerami za pośrednictwem sieci i to bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania przez klientów.

 • TightVNC

  TightVNC (VNC to skrót od angielskiego Virtual Network Computing) to program umożliwiający zdalny dostęp do komputerów podłączonych do sieci.

 • VMware Workstation

  VMware Workstation to oprogramowanie niezbędne w wyposażeniu komputera każdego administratora sieci komputerowych oraz programisty.

 • Sleepy

  Sleepy to jak sama nazwa wskazuje program pozwalający na automatyczne wyłączenie komputera, a także jego restart. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest możliwość automatycznego zapisu danych dokumentów przed zamknięciem systemu, co w zupełności pozwala na ograniczenie ingerencji użytkownika do minimum.

 • KM Remote

  KM Remote 2.9 jest aplikacją przeznaczona dla systemów Windows 2000 i XP, której celem jest sprawienie, aby można było sterować komputerem za pomocą głosu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KM Remote 2.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie