Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KM Remote 2.9

Kategoria: Sterowanie komputerem
Producent: Marcin Nowok
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.07.2011
Rozmiar: 2,2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 733

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KM Remote 2.9

KM Remote 2.9 jest aplikacją przeznaczona dla systemów Windows 2000 i XP, której celem jest sprawienie, aby można było sterować komputerem za pomocą głosu. Możemy także sami tworzyć wygodne skróty klawiaturowe, które przydadzą nam się przy najczęściej wykonywanych czynnościach. Dodatkowo dzięki niemu można do bezprzewodowej myszy dodać funkcje i komendy. KM Remote to program, który nie jest może najłatwiejszy w obsłudze, jednak efekty jego działania są wspaniałe.

Co ważne – jest to w pełni darmowa aplikacja. Download KM Remote można wykonać w każdej chwili z tej właśnie strony. Plik instalacyjny to zaledwie 2,2 MB, więc zajmie to dosłownie paręnaście sekund. Jest to program polskiej produkcji, a więc mamy do czynienia z wydaniem KM Remote pl i nie potrzeba żadnego spolszczenia czy znajomości języka obcego do posługiwania się tym programem. Należy jednak zauważyć, że zdania co do jego funkcjonalności są bardzo podzielone. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że KM Remote zupełnie nie działa, inni, że działa niepoprawnie, jeszcze inni, że nie mogą go nawet zainstalować, ponieważ ich oprogramowanie antywirusowe traktują aplikację jako wirusa. Jaki więc jest ten program? Najlepiej pobrać go i przetestować osobiście – tym bardziej, ze nie kosztuje to ani grosza.

Przypominamy, że aplikacja ta jest przeznaczona na starsze systemy operacyjne z rodziny Windows, czyli 2000 i XP. Nie ma jej wydania dla Vista ani też Windows 7. Aby pobrać KM Remote, wystarczy tylko kliknąć link znajdujący się pod tym opisem – download rozpocznie się chwilę później.

Podobne Sterowanie komputerem

 • VMware Workstation

  VMware Workstation to oprogramowanie niezbędne w wyposażeniu komputera każdego administratora sieci komputerowych oraz programisty.

 • Sleepy

  Sleepy to jak sama nazwa wskazuje program pozwalający na automatyczne wyłączenie komputera, a także jego restart. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest możliwość automatycznego zapisu danych dokumentów przed zamknięciem systemu, co w zupełności pozwala na ograniczenie ingerencji użytkownika do minimum.

 • TeamViewer

  TeamViewer to prosty w obsłudze program komputerowy, który umożliwia zdalną kontrolę nad różnymi komputerami za pośrednictwem sieci i to bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania przez klientów.

 • TightVNC

  TightVNC (VNC to skrót od angielskiego Virtual Network Computing) to program umożliwiający zdalny dostęp do komputerów podłączonych do sieci.

 • IPNetInfo 1.10

  Spolszczenie malutkiej aplikacji, slużącej do sprawdzania adresów IP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KM Remote 2.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie